ראשי מבזקים קנון מזמינה עיתונאים לאירוע ב-12 לאוקטובר

קנון מזמינה עיתונאים לאירוע ב-12 לאוקטובר

4
0

היום התפרסמה ברשת הזמנה למסיבת עיתונאים שתקיים חברת קנון בגרמניה ב-12 לחודש. ההזמנה לא פרטה אילו מוצרים צפויים להיות מוצגים באירוע (הזמנות מסוג זה אף פעם אינן מפרטות) אך התמונה על ההזמנה מספקת לנו רמזים.

כפי שניתן לראות בהזמנה אותה הביא האתר הבריטי northlight-images ברקע ההזמנה נמצאת מצלמה מקצועית של קנון (כפי הנראה מסדרה 1 ללא סימון כלשהו).

ההזמנה – מה יוכרז בעוד שבועיים?

Canon invitation

מה יכול להיות מוכרז באירוע?

 • אופציה אפשרית אם כי אולי לא מעניינת במיוחד היא שירות חדש לצלמים מקצועיים של קנון.
 • אפשרות אחרת היא הכרזה על מצלמה בפיתוח (קנון עשתה זאת עם ה-1D-X וה-1D-C בעבר). במקרה זה אפשר ומדובר במצלמה מרובת הפיקסלים עליה דיברנו כאן בעבר או (אפשרות סבירה הרבה פחות), הכרזה על פיתוח מצלמת פורמט בינוני (סביר יותר כי הכרזה זו תגיע בשנה הבאה).
 • האפשרות הפחות סבירה לדעתנו היא הכרזה על מצלמה חדשה (כזאת שתהיה זמינה עוד השנה) – כל האינדיקציות בשלב זה מדברות על כך שקנון לא תערוך הכרזות מוצרים חשובות נוספות השנה (מצד שני מדובר בהערכות בלבד).

אז מה יוכרז בסופו של דבר? אנו נאלץ להמתין עד למסיבת העיתונאים כנראה. בנתיים אנו יכולים לדווח כי גם חברות אחרות צפויות להכריז על מוצרים בשבועות הקרובים – פנטקס תחשוף את ה-K3 (מצלמת קרופ מתקדמת אשר תתחרה ב-D7100 וב-70D – תמונות שלה כבר דלפו לרשת וגם המפרט), ניקון עצמה צפויה להכריז על מספר מוצרים מעניינים וגם סוני תשיק מספר מצלמות מעניינות במיוחד (כנראה גם דגמי Full Frame חדשים) – צפו לאוקטובר חם.

עידו גנוטעידו גנוט
עידו גנוט הוא עורך ומייסד אתר הצילום מגה פיקסל. הוא מסקר חדשות טכנולוגיה מאז סוף שנות ה-90 וכתב וערך עבור שורה של מגזינים בינלאומיים מובילים. הוא עוסק בתחום הצילום מאז שנת 2009. עידו הוא גם מייסד שותף בחברת ההפקה Shooteat.co.il העוסקת ביצירת תוכן ויזואלי עבור חברות מסחריות.
טען עוד כתבות קשורות
טען עוד ב מבזקים

4 תגובות

 1. Avatar

  שייקה

  17/10/2013 ב 7:34 PM

  נו יודעים אולי מה היה שם?

  השב

 2. Avatar

  עידו גנוט

  17/10/2013 ב 11:14 PM

  לא. אחת מ-2:
  1. או שלא היה (מוזר).
  2. או שהיה והם חתמו על אמברגו לא לפרסם עד ההכרזה הרשמית (אפשרי).

  השב

 3. Avatar

  שייקה

  18/10/2013 ב 9:55 AM

  הבנתי. תודה.

  פשוט אני מחכה בכליון עיניים להכרזה על ה14-24 לקנות אותה כבר…

  השב

 4. Avatar

  עידו גנוט

  18/10/2013 ב 12:49 PM

  לפי המידע שלנו לא יוכרזו על ידי קנון מוצרים משמעותיים השנה – לצורך העניין להערכתי גם אם תוכרז עדשה יעבור עוד לא מעט זמן עד שזו תהיה זמינה בארץ – אבל נראה.

  השב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.