ראשי מבזקים קנון מזמינה עיתונאים לאירוע ב-12 לאוקטובר

קנון מזמינה עיתונאים לאירוע ב-12 לאוקטובר

4
0

היום התפרסמה ברשת הזמנה למסיבת עיתונאים שתקיים חברת קנון בגרמניה ב-12 לחודש. ההזמנה לא פרטה אילו מוצרים צפויים להיות מוצגים באירוע (הזמנות מסוג זה אף פעם אינן מפרטות) אך התמונה על ההזמנה מספקת לנו רמזים.

כפי שניתן לראות בהזמנה אותה הביא האתר הבריטי northlight-images ברקע ההזמנה נמצאת מצלמה מקצועית של קנון (כפי הנראה מסדרה 1 ללא סימון כלשהו).

ההזמנה – מה יוכרז בעוד שבועיים?

Canon invitation

מה יכול להיות מוכרז באירוע?

 • אופציה אפשרית אם כי אולי לא מעניינת במיוחד היא שירות חדש לצלמים מקצועיים של קנון.
 • אפשרות אחרת היא הכרזה על מצלמה בפיתוח (קנון עשתה זאת עם ה-1D-X וה-1D-C בעבר). במקרה זה אפשר ומדובר במצלמה מרובת הפיקסלים עליה דיברנו כאן בעבר או (אפשרות סבירה הרבה פחות), הכרזה על פיתוח מצלמת פורמט בינוני (סביר יותר כי הכרזה זו תגיע בשנה הבאה).
 • האפשרות הפחות סבירה לדעתנו היא הכרזה על מצלמה חדשה (כזאת שתהיה זמינה עוד השנה) – כל האינדיקציות בשלב זה מדברות על כך שקנון לא תערוך הכרזות מוצרים חשובות נוספות השנה (מצד שני מדובר בהערכות בלבד).

אז מה יוכרז בסופו של דבר? אנו נאלץ להמתין עד למסיבת העיתונאים כנראה. בנתיים אנו יכולים לדווח כי גם חברות אחרות צפויות להכריז על מוצרים בשבועות הקרובים – פנטקס תחשוף את ה-K3 (מצלמת קרופ מתקדמת אשר תתחרה ב-D7100 וב-70D – תמונות שלה כבר דלפו לרשת וגם המפרט), ניקון עצמה צפויה להכריז על מספר מוצרים מעניינים וגם סוני תשיק מספר מצלמות מעניינות במיוחד (כנראה גם דגמי Full Frame חדשים) – צפו לאוקטובר חם.

טען עוד כתבות קשורות
טען עוד ב מבזקים

4 תגובות

 1. שייקה

  17/10/2013 ב 7:34 PM

  נו יודעים אולי מה היה שם?

  השב

 2. עידו גנוט

  17/10/2013 ב 11:14 PM

  לא. אחת מ-2:
  1. או שלא היה (מוזר).
  2. או שהיה והם חתמו על אמברגו לא לפרסם עד ההכרזה הרשמית (אפשרי).

  השב

 3. שייקה

  18/10/2013 ב 9:55 AM

  הבנתי. תודה.

  פשוט אני מחכה בכליון עיניים להכרזה על ה14-24 לקנות אותה כבר…

  השב

 4. עידו גנוט

  18/10/2013 ב 12:49 PM

  לפי המידע שלנו לא יוכרזו על ידי קנון מוצרים משמעותיים השנה – לצורך העניין להערכתי גם אם תוכרז עדשה יעבור עוד לא מעט זמן עד שזו תהיה זמינה בארץ – אבל נראה.

  השב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *