ראשי אודות

אודות

MegaPixel הוא אתר התוכן הגדול והוותיק ביותר בתחום הצילום בישראל. בנייתו של האתר החלה באמצע שנת 2009 והוא נפתח לקהל שנה מאוחר יותר. מאז מהווה MegaPixel מקור עצמאי ובלתי תלוי למידע עדכני בנושאי צילום וציוד, עריכה ועיבוד תמונה.

ל-MegaPixel שורה ארוכה של הישגים עיתונאיים לאורך השנים כולל מספר רב של ראיונות בלעדיים עם בכירים בענף הצילום בעולם (כמו גם עם דמויות היסטוריות כגון ממציא המצלמה הדיגיטלית), סקירות ראשונות בעולם של שורה של מוצרי צילום, ועשרות ראיונות עם צלמים ישראליים ובינלאומיים. בין לבין עוסק האתר בהבאת חדשות מעולם הצילום, ניתוח מגמות ופרשנויות.

MegaPixel נבנה במטרה לשרת את קהילת חובבי הצילום והצלמים המקצועיים בארץ ובד בבד לסייע לאלו העושים את צעדיהם הראשונים בעולם הצילום להתוודע לתחום ומספק בית חם לקהילה נרחבת של צלמים מכל התחומים.

על המייסדים

אופיר אילוז – אופיר הינו צלם עצמאי וותיק בתחום העיתונות ויחסי הציבור ותמונותיו התפרסמו בעיתונים ומגזינים בארץ ובעולם. אופיר הוא בעל ידע וניסיון נרחב בתחום הצילום וציוד הצילום בעבודתו רבת השנים באחת מרשתות הצילום הגדולות בישראל. בשנים האחרונות אופיר משמש כשותף ומנהל בכיר בחברת פיתוח האתרים Amazing.co.il.

עידו גנוט – עידו כתב וערך שורה של אתרים ומגזינים מקוונים החל מסוף שנות ה-90 של המאה הקודמת בנושאי מדע וטכנולוגיה. הפרויקטים הבינלאומיים אותם הקים לאורך השנים זכו לתהודה נרחבת ונקראו על ידי מאות אלפי גולשים בכל חודש. עידו הוא חובב טכנולוגיה ומדע ועסק בתחומים אלו שנים רבות, הן כעיתונאי והן כאיש אקדמיה. במסגרת זאת זכה בשנת 2006 בפרס בר הילל לפילוסופיה של המדע. החל משנת 2007 מכהן עידו כחבר כבוד בהנהלת ארגון ה-Lifeboat יחד עם שורה ארוכה של הוגים ואנשי אקדמיה. בשנים האחרונות מקדיש עידו את מירב זמנו לכתיבה בכמה ממגזיני הטכנולוגיה המובילים בעולם ביניהם: MIT Technology Review, IEEE Spectrum, Biztech, Cosmos, E&T ואחרים.