ראשי למה שתסמכו עלינו?

למה שתסמכו עלינו?

מגה פיקסל הוא אתר הצילום הישראלי המוביל מאז 2010. במהלך תקופה זו עבדנו עם מרבית היצרניות המובילות בעולם פרסמנו חדשות, כתבות וראיונות עומק וכן מאות ביקורות על מוצרים.

בחינה של מגוון עצום של ציוד על בסיס קבוע מספקת לנו פרספקטיבה רחבה המאפשרת לנו לראות גם את התכונות החיוביות וגם את התכונות השליליות של כל מוצר אותו אנו סוקרים. לא פחות חשוב, עבודתנו המקצועית בסטודיו עבור לקוחות מאפשרת לנו לבחון ציוד בתנאי אמת במטרה ללמוד על חוזקותיו וחולשותיו.

מטרתנו היא תמיד לספק ביקורת אמינה, הוגנת וחסרת פניות אשר תספק לקורא מידע שיאפשר לו לקבל החלטה מושכלת האם המוצר מתאים לצרכיו.

כאתר מוביל עם זרוע בינלאומית (בדמות אתר הבת שלנו בשפה האנגלית LensVid.com), אנו זוכים לכמות גדולה של פניות מחברות שונות בנוגע לקבלת מוצרים לביקורת. לעיתים קרובות אנו נאלצים לדחות מוצרים שאנו מרגישים שאינם חדשניים או מעניינים מספיק או שאינם מתאימים לאופי העבודה שלנו.

חשוב לנו להבהיר – אנו לעולם לא נקבל כסף בתמורה לביקורות שאנו מפרסמים. חלק מהמוצרים שאנו מקבלים לביקורת מוחזרים לאחר פרסומה ליצרן, אחרים עשויים להישאר ברשותנו גם לאחר הביקורת (ואנו משתמשים בהם בין השאר לשם השוואה בביקורות עתידיות). השאלה האם מוצר מוחזר או נשאר תלויה ביצרן בלבד ובכל מקרה איננה משפיעה על תוצאות הביקורת.

במקרה בו אנו מפרסמים תוכן של נותן חסות כלשהו הדבר יצוין באופן מפורש בכתבה (ובכל מקרה איננו מפרסמים ביקורות עבור נותני חסות, אלא תכנים הכוללים מידע בלבד). כל שאר התכנים המתפרסמים באתר כוללים את דעתנו ללא כל השפעה חיצונית.

ניהול שני אתרים המספקים באופן קבוע חדשות, כתבות וביקורות אודות תחום הצילום במקביל לעבודה המסחרית שלנו הוא עניין מורכב הגוזל זמן רב ודורש מאיתנו משאבים רבים.

בכדי לספק לכם את התכנים האיכותיים ביותר אנו מסתמכים על שני מקורות מימון: נותני חסות ושיווק שותפים (Affiliate marketing). כאשר אתם רוכשים מקישור המופיע באתר אשר הינו קישור Affiliate לאתרים כגון אמזון או B&H אתם מאפשרים לנו לקבל עמלה קטנה (ללא עלות עבורכם) המאפשרת לנו להמשיך ולייצר עבורכם תכנים איכותיים.

התגובות סגורות