ראשי מבזקים בקרוב: Samsung NX20 עם WIFI מובנה?

בקרוב: Samsung NX20 עם WIFI מובנה?

0
0

אמש פרסמנו ידיעה מקיפה אשר עסקה בכוונתן של סמסונג, סוני וככל הנראה גם פנסוניק להכריז על מצלמות בעלות עדשות מתחלפות הכוללות גם יכולות אלחוטיות. בין השאר הזכרנו את ה-NX20 – מצלמה חסרת מראה חדשה של חברת סמסונג אשר על פי המידע אשר פורסם לאחרונה במגזין צילום הולנדי צפויה לכלול גם משדר WIFI מובנה – לראשונה במצלמה מסוגה. אנו מביאים כאן את הפרטים המלאים על המצלמה כפי שפורסמו בהולנדית.

מגזין הצילום ההולנדי focusmedia.nl קיבל הצצה נדירה אל אבטיפוס של ה-NX20 עוד בטרם הוכרזה רשמית והוא פרסם תמונות ומפרט חלקי הכולל:

  • חיישן 20.3 מגה פיקסל CMOS (כפי הנראה דומה/זהה לזה המצוי ב-NX200).
  • רגישות מקסימאלית 12,800 ISO.
  • מהירות צילום: 8 פריימים לשנייה (עם מהירות תריס מקסימאלית של 1/6000 לשנייה).
  • יכולת i-Function משודרגת (גרסה 2.0) המאפשרת הפעלת תכונות במצלמה מטבעת העדשה.
  • משדר/מקלט WIFI מובנה במצלמה (הראשון מסוגו במצלמה בעלת עדשות מתחלפות).
  • מסך 3 אינצ' מפרקי ברזולוציה גבוהה בטכנולוגיית OLED.
  • וידאו: 1080p (שיפור לעומת דגם ה-NX11).

ה-Samsung NX20 – הראשונה עם WIFI מובנה (קרדיט: focusmedia.nl)Samsung NX20

לא ברור עדיין בדיוק מתי תוכרז המצלמה החדשה אך כנראה שמדובר על העתיד הקרוב (שבועות לכל היותר). יכולת ה-WIFI של המצלמה תאפשר לה לשלוח תמונות למכשירים אחרים התומכים בקישוריות אלחוטית כמו טלויזיות, טאבלטים ומכשירים ניידים נוספים (לא ברור האם וכיצד יהיה ניתן להעביר באופן אלחוטי תמונות ישירות למחשב).

עידו גנוטעידו גנוט
עידו גנוט הוא עורך ומייסד אתר הצילום מגה פיקסל. הוא מסקר חדשות טכנולוגיה מאז סוף שנות ה-90 וכתב וערך עבור שורה של מגזינים בינלאומיים מובילים. הוא עוסק בתחום הצילום מאז שנת 2009. עידו הוא גם מייסד שותף בחברת ההפקה Shooteat.co.il העוסקת ביצירת תוכן ויזואלי עבור חברות מסחריות.
טען עוד כתבות קשורות
טען עוד ב מבזקים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.