ראשי מבזקים נחשפה תמונה ראשונה של עדשת הקנון 11-22 מ"מ העתידית

נחשפה תמונה ראשונה של עדשת הקנון 11-22 מ"מ העתידית

3
0

עדשה אולטרה רחבה עתידית של חברת קנון עבור מצלמת ה-EOS M חסרת המראה נחשפה היום בעקבות הדלפה (באופן בלתי רשמי כמובן). העדשה ששמה EF-M11-22mm IS STM צפויה כפי הנראה להגיע לשוק בקרוב מאד.

האתר היפני digicame-info הנחשב לרוב לאמין למדי, פרסם תמונה ראשונה (ומעט מטושטשת) של העדשה האולטרה רחבה הבאה של קנון עבור ליין מצלמות ה-M. על פי הדיווחים נראה כי במקביל או מעט יותר מאוחר בהמשך השנה צפויה קנון להכריז על מצלמה חסרת מראה נוספת (וככל הנראה מתקדמת יותר) בעלת תושבת M. עד כה זכתה ה-EOS-M לביקורת בשל מנוע הפוקוס האיטי (יחסית) שלה וגם במידה מסוימת בשל היצע העדשות הייעודי המצומצם (אם כי ניתן להרכיב על המצלמה כל עדשה של קנון – רובן הופכות את ה-EOS-M להרבה פחות קומפקטית).

כעת נראה כי קנון מתכננת להרחיב את ליין העדשות ואולי גם את ליין הגופים ולנסות ולהיאבק בצורה משמעותית יותר בשוק הגדל והולך של מצלמות חסרות מראה בו הייתה עד כה שחקנית משנית באופן יחסי.

עדשת ה-EF-M11-22mm IS STM (מקור: digicame-info)

EF M11 22mm IS STM

עידו גנוטעידו גנוט
עידו גנוט הוא עורך ומייסד אתר הצילום מגה פיקסל. הוא מסקר חדשות טכנולוגיה מאז סוף שנות ה-90 וכתב וערך עבור שורה של מגזינים בינלאומיים מובילים. הוא עוסק בתחום הצילום מאז שנת 2009. עידו הוא גם מייסד שותף בחברת ההפקה Shooteat.co.il העוסקת ביצירת תוכן ויזואלי עבור חברות מסחריות.
טען עוד כתבות קשורות
טען עוד ב מבזקים

3 תגובות

 1. Avatar

  אסף

  06/06/2013 ב 7:44 AM

  יש כבר ביקורת ב-dpreview

  השב

  • Avatar

   עידו גנוט

   06/06/2013 ב 1:17 PM

   "כבר" זה מונח יחסי. כשפרסמנו את המבזק העדשה לא הוכרזה עדיין. הבוקר היא הוכרזה.
   אנחנו נפרסם חדשה משלנו עוד מעט.

   השב

 2. Avatar

  אדי

  28/06/2013 ב 12:24 AM

  כדאי לזכור שבעדשות מסדרת STM, טבעת הפוקוס איננה מכאנית, אלא חוגה אלקטרונית השולחת למנוע הפוקוס פקודה חשמלית באמצעות בקשה להמעבד.

  זו שליטה בסגנון Fly-By-Wire, בה המשתמש מבקש מהמצלמה לפקס בטווח מסויים, המעבד שוקל זאת כהמלצה, ושולח פקודת פוקוס למנוע כראות עיניו

  השב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.