ראשי מבזקים נחשפה תמונה ראשונה של עדשת הקנון 11-22 מ"מ העתידית

נחשפה תמונה ראשונה של עדשת הקנון 11-22 מ"מ העתידית

3
0

עדשה אולטרה רחבה עתידית של חברת קנון עבור מצלמת ה-EOS M חסרת המראה נחשפה היום בעקבות הדלפה (באופן בלתי רשמי כמובן). העדשה ששמה EF-M11-22mm IS STM צפויה כפי הנראה להגיע לשוק בקרוב מאד.

האתר היפני digicame-info הנחשב לרוב לאמין למדי, פרסם תמונה ראשונה (ומעט מטושטשת) של העדשה האולטרה רחבה הבאה של קנון עבור ליין מצלמות ה-M. על פי הדיווחים נראה כי במקביל או מעט יותר מאוחר בהמשך השנה צפויה קנון להכריז על מצלמה חסרת מראה נוספת (וככל הנראה מתקדמת יותר) בעלת תושבת M. עד כה זכתה ה-EOS-M לביקורת בשל מנוע הפוקוס האיטי (יחסית) שלה וגם במידה מסוימת בשל היצע העדשות הייעודי המצומצם (אם כי ניתן להרכיב על המצלמה כל עדשה של קנון – רובן הופכות את ה-EOS-M להרבה פחות קומפקטית).

כעת נראה כי קנון מתכננת להרחיב את ליין העדשות ואולי גם את ליין הגופים ולנסות ולהיאבק בצורה משמעותית יותר בשוק הגדל והולך של מצלמות חסרות מראה בו הייתה עד כה שחקנית משנית באופן יחסי.

עדשת ה-EF-M11-22mm IS STM (מקור: digicame-info)

EF M11 22mm IS STM

טען עוד כתבות קשורות
טען עוד ב מבזקים

3 תגובות

 1. אסף

  06/06/2013 ב 7:44 AM

  יש כבר ביקורת ב-dpreview

  השב

  • עידו גנוט

   06/06/2013 ב 1:17 PM

   "כבר" זה מונח יחסי. כשפרסמנו את המבזק העדשה לא הוכרזה עדיין. הבוקר היא הוכרזה.
   אנחנו נפרסם חדשה משלנו עוד מעט.

   השב

 2. אדי

  28/06/2013 ב 12:24 AM

  כדאי לזכור שבעדשות מסדרת STM, טבעת הפוקוס איננה מכאנית, אלא חוגה אלקטרונית השולחת למנוע הפוקוס פקודה חשמלית באמצעות בקשה להמעבד.

  זו שליטה בסגנון Fly-By-Wire, בה המשתמש מבקש מהמצלמה לפקס בטווח מסויים, המעבד שוקל זאת כהמלצה, ושולח פקודת פוקוס למנוע כראות עיניו

  השב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *