ראשי מבזקים סיגמא מפסיקה את ייצור עדשת ה-50-150 מ"מ – גרסה חדשה בפתח?

סיגמא מפסיקה את ייצור עדשת ה-50-150 מ"מ – גרסה חדשה בפתח?

0
0

ייצורה של אחת העדשות הייחודיות והמסקרנות ביותר של חברת סיגמא למצלמות בעלות חיישן APS-C הופסק לאחרונה. ה-50-150mm f/2.8 EX DC HSM II של חברת סיגמא מקבילה (בקירוב) לעדשות ה-70-200 עבור פורמט ה-Full Frame. יתרונה של ה-50-150 הוא באורכה הקצר ומשקלה הנמוך יחסית לעדשות 70-200 (תוך שמירה על צמצם גדול) וכמובן מחירה הנמוך (סביב 750 דולרים בארה"ב). הבעיה המרכזית בדגם הנוכחי של חברת סיגמא אשר ייצורו הופסק לאחרונה הייתה היעדר מייצב.

בתערוכת פוטוקינה 2010 צוות MegaPixel ערך ראיון עם נציג בכיר בחברת סיגמא (הראיון יפורסם בימים הקרובים) ובין השאר נשאלה השאלה בדבר מחליפה ל-50-150 – כעת נראה כי ישנה אפשרות כי שחרור קרוב של דגם חדש בפתח. צלמים רבים ימתינו ללא ספק בדריכות לדגם החדש ובעיקר לתג המחיר שיוצמד לו (סדרת העדשות החדשה של חברת סיגמא אשר שוחררה השנה הופיעה עם תג מחיר גבוה במיוחד). אנו נמשיך לעקוב.

עידו גנוטעידו גנוט
עידו גנוט הוא עורך ומייסד אתר הצילום מגה פיקסל. הוא מסקר חדשות טכנולוגיה מאז סוף שנות ה-90 וכתב וערך עבור שורה של מגזינים בינלאומיים מובילים. הוא עוסק בתחום הצילום מאז שנת 2009. עידו הוא גם מייסד שותף בחברת ההפקה Shooteat.co.il העוסקת ביצירת תוכן ויזואלי עבור חברות מסחריות.
טען עוד כתבות קשורות
טען עוד ב מבזקים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.