הרשמה לניוזלטר

קנון: מסיבת עיתונאים מתוכננת ב-21 לאוגוסט + עדכוני קושחה

30/7/2013 17:54 מאת עידו גנוט   |   בנושאים: קושחה, שונות, שמועות   |   הדפס כתבה

ב-21 לחודש תערוך חברת קנון מסיבת עיתונאים במשכנה החדש בניו יורק. אף שאין פרטים מדוייקים על מה צפוי להיות מושק באירוע זה – השמועות רבות. בנוסף הכריזה קנון על עד עדכון קושחה למספר מצלמות מקצועיות וותיקות.

כאמור בעוד כ-3 שבועות תכריז קנון על מוצר או מוצרים חדשים במסגרת מסיבת עיתונאים שתקיים בניו יורק. עד כאן מה שנראה כעובדה. מה שפחות ידוע הוא מה יושק – הינה כמה אפשרויות (בסדר סבירות יורד):

  • מצלמת EOS-M חדשה (למרות עדכון הקושחה ששיפר את מהירות הפוקוס של ה-EOS-M חסרת המראה הנוכחית של קנון – נראה כי החברה לא מאד מרוצה מקצב המכירות והחדירה לשוק חסרות המראה ורוצה לחדש).
  • מצלמה מקצועית מרובת פיקסלים – מסדרת ה-1D. אף שהסבירות לכך איננה גבוהה מאד בשלב זה – יש אפשרות שקנון לפחות תכריז על המצלמה בהכרזה מוקדמת (כך היה עם ה-1D-X ועם ה-1D-C בעבר שהגיעו לשוק זמן רב מאד מאוחר יותר).
  • 7D MKII – המצלמה לה רבים ממתינים לא תושק כנראה באירוע הנוכחי אלא רק אחרי שה-EOS 70D תגיע לשוק אך תמיד ישנה אפשרות שקנון תחליט להקדים ולהכריז על המצלמה מסיבות שונות (למשל הכרזה מקבילה של ניקן על ה-D400).

הזמנה למסיבת העיתונאים של קנון בניו יורק (קרידט: photographybay)

כאמור קנון גם הכריזה לאחרונה על עדכון קושחה לשלוש מצלמות וותיקות:

העדכון אמור לפתור 2 בעיות – התרוקנות סוללה מהירה כשהמצלמה מופעלת ללא עדשה והודעת שגיאה Err 02 המופיעה בעת לחיצה על כפתור הצילום כשעדשה איננה מחוברת.

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לניוזלטר השבועי של MegaPixel ולעמוד הפייסבוק שלנו.

הוספת תגובה

You must be logged in to post a comment.

תגובות


  1. מאת לוי בתאריך 30/7/2013 - 22:32

    יכול להיות שמדובר על עדשה 100-400 חדשה. או על 400 5.6 IS.?

  2. מאת עידו גנוט בתאריך 30/7/2013 - 22:41

    עקרונית כן אבל איכשהו אני מסופק אם זאת תהיה ההכרזה וגם אם כן היא לא תגיע לבד - כפי הנראה יוכרזו גם מצלמות (או מצלמה).

Clicky