ראשי מבזקים קנון: מסיבת עיתונאים מתוכננת ב-21 לאוגוסט + עדכוני קושחה

קנון: מסיבת עיתונאים מתוכננת ב-21 לאוגוסט + עדכוני קושחה

2
0

ב-21 לחודש תערוך חברת קנון מסיבת עיתונאים במשכנה החדש בניו יורק. אף שאין פרטים מדוייקים על מה צפוי להיות מושק באירוע זה – השמועות רבות. בנוסף הכריזה קנון על עד עדכון קושחה למספר מצלמות מקצועיות וותיקות.

כאמור בעוד כ-3 שבועות תכריז קנון על מוצר או מוצרים חדשים במסגרת מסיבת עיתונאים שתקיים בניו יורק. עד כאן מה שנראה כעובדה. מה שפחות ידוע הוא מה יושק – הינה כמה אפשרויות (בסדר סבירות יורד):

 • מצלמת EOS-M חדשה (למרות עדכון הקושחה ששיפר את מהירות הפוקוס של ה-EOS-M חסרת המראה הנוכחית של קנון – נראה כי החברה לא מאד מרוצה מקצב המכירות והחדירה לשוק חסרות המראה ורוצה לחדש).
 • מצלמה מקצועית מרובת פיקסלים – מסדרת ה-1D. אף שהסבירות לכך איננה גבוהה מאד בשלב זה – יש אפשרות שקנון לפחות תכריז על המצלמה בהכרזה מוקדמת (כך היה עם ה-1D-X ועם ה-1D-C בעבר שהגיעו לשוק זמן רב מאד מאוחר יותר).
 • 7D MKII – המצלמה לה רבים ממתינים לא תושק כנראה באירוע הנוכחי אלא רק אחרי שה-EOS 70D תגיע לשוק אך תמיד ישנה אפשרות שקנון תחליט להקדים ולהכריז על המצלמה מסיבות שונות (למשל הכרזה מקבילה של ניקן על ה-D400).

הזמנה למסיבת העיתונאים של קנון בניו יורק (קרידט: photographybay)

canon press nyc

כאמור קנון גם הכריזה לאחרונה על עדכון קושחה לשלוש מצלמות וותיקות:

העדכון אמור לפתור 2 בעיות – התרוקנות סוללה מהירה כשהמצלמה מופעלת ללא עדשה והודעת שגיאה Err 02 המופיעה בעת לחיצה על כפתור הצילום כשעדשה איננה מחוברת.

טען עוד כתבות קשורות
טען עוד ב מבזקים

2 תגובות

 1. לוי

  30/07/2013 ב 10:32 PM

  יכול להיות שמדובר על עדשה 100-400 חדשה. או על 400 5.6 IS.?

  השב

 2. עידו גנוט

  30/07/2013 ב 10:41 PM

  עקרונית כן אבל איכשהו אני מסופק אם זאת תהיה ההכרזה וגם אם כן היא לא תגיע לבד – כפי הנראה יוכרזו גם מצלמות (או מצלמה).

  השב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *