ראשי מבזקים קנון: מסיבת עיתונאים מתוכננת ב-21 לאוגוסט + עדכוני קושחה

קנון: מסיבת עיתונאים מתוכננת ב-21 לאוגוסט + עדכוני קושחה

2
0

ב-21 לחודש תערוך חברת קנון מסיבת עיתונאים במשכנה החדש בניו יורק. אף שאין פרטים מדוייקים על מה צפוי להיות מושק באירוע זה – השמועות רבות. בנוסף הכריזה קנון על עד עדכון קושחה למספר מצלמות מקצועיות וותיקות.

כאמור בעוד כ-3 שבועות תכריז קנון על מוצר או מוצרים חדשים במסגרת מסיבת עיתונאים שתקיים בניו יורק. עד כאן מה שנראה כעובדה. מה שפחות ידוע הוא מה יושק – הינה כמה אפשרויות (בסדר סבירות יורד):

 • מצלמת EOS-M חדשה (למרות עדכון הקושחה ששיפר את מהירות הפוקוס של ה-EOS-M חסרת המראה הנוכחית של קנון – נראה כי החברה לא מאד מרוצה מקצב המכירות והחדירה לשוק חסרות המראה ורוצה לחדש).
 • מצלמה מקצועית מרובת פיקסלים – מסדרת ה-1D. אף שהסבירות לכך איננה גבוהה מאד בשלב זה – יש אפשרות שקנון לפחות תכריז על המצלמה בהכרזה מוקדמת (כך היה עם ה-1D-X ועם ה-1D-C בעבר שהגיעו לשוק זמן רב מאד מאוחר יותר).
 • 7D MKII – המצלמה לה רבים ממתינים לא תושק כנראה באירוע הנוכחי אלא רק אחרי שה-EOS 70D תגיע לשוק אך תמיד ישנה אפשרות שקנון תחליט להקדים ולהכריז על המצלמה מסיבות שונות (למשל הכרזה מקבילה של ניקן על ה-D400).

הזמנה למסיבת העיתונאים של קנון בניו יורק (קרידט: photographybay)

canon press nyc

כאמור קנון גם הכריזה לאחרונה על עדכון קושחה לשלוש מצלמות וותיקות:

העדכון אמור לפתור 2 בעיות – התרוקנות סוללה מהירה כשהמצלמה מופעלת ללא עדשה והודעת שגיאה Err 02 המופיעה בעת לחיצה על כפתור הצילום כשעדשה איננה מחוברת.

עידו גנוטעידו גנוט
עידו גנוט הוא עורך ומייסד אתר הצילום מגה פיקסל. הוא מסקר חדשות טכנולוגיה מאז סוף שנות ה-90 וכתב וערך עבור שורה של מגזינים בינלאומיים מובילים. הוא עוסק בתחום הצילום מאז שנת 2009. עידו הוא גם מייסד שותף בחברת ההפקה Shooteat.co.il העוסקת ביצירת תוכן ויזואלי עבור חברות מסחריות.
טען עוד כתבות קשורות
טען עוד ב מבזקים

2 תגובות

 1. Avatar

  לוי

  30/07/2013 ב 10:32 PM

  יכול להיות שמדובר על עדשה 100-400 חדשה. או על 400 5.6 IS.?

  השב

 2. Avatar

  עידו גנוט

  30/07/2013 ב 10:41 PM

  עקרונית כן אבל איכשהו אני מסופק אם זאת תהיה ההכרזה וגם אם כן היא לא תגיע לבד – כפי הנראה יוכרזו גם מצלמות (או מצלמה).

  השב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.