ראשי חדשות הכרזות מוצרים Tascam DR-70D – הדור הבא של מקליטי הקול

Tascam DR-70D – הדור הבא של מקליטי הקול

0
0

חברת Tascam היפנית לא נחה לרגע. אחרי שבראשית החודש פרסמנו כאן פרטים ראשונים על 3 מקליטי סאונד חדשים של החברה, יוצאת בסוף השבוע היצרנית עם מוצר חדש ומתקדם עוד יותר המיועד בראש ובראשונה לקהילת הצלמים – ה-Tascam DR-70D.

בראשית אוקטובר הכריזה חברת טאסקם – מיצרניות ציוד הסאונד המובילות בעולם – על 3 דגמי מקליטים ניידים חדשים ה-Tascam DR-22WL הבסיסי וה-DR-44WL המתקדם יותר – שניהם עם WIFI מובנה המאפשר שליטה מהסלולארי על מכשיר ההקלטה. הדגם השלישי הוא גרסה חדשה ומעודכנת של מכשיר ההקלטה הפופולארי לצלמים של החברה ה-DR-60DMKII. הדגם החדש כולל microphone preamp חדש (ביחס לדגם המקורי) אך פרט לכך לא ידועים לנו שינויים משמעותיים נוספים (גם המחיר נותר זהה כפי שדיווחנו).

ה-Tascam DR-70D – מבנה דק ונוח יותר לעבוד

Tascam-DR-70D-camera

בעוד שה-DR-60DMKII הוא שידרוג בלבד, דגם ה-Tascam DR-70D הוא מוצר חדש ושונה לגמרי. הוא כולל עיצוב דק בהרבה המתאים לטעמנו הרבה יותר לשימוש עם מצלמות, וגולת הכותרת המרכזית שלו הם ארבעת כניסות ה-XLR (שלוש בצד אחד וכניסה רביעית בצידו האחר של המכשיר). בנוסף תוכלו למצוא שני מיקרופונים מובנים בחלק הקדמי ו-preamp שמקורו בדגם ה-DA-3000 המקצועי של החברה (שעלותו קרובה ל-1000 דולרים).

ה-Tascam DR-70D מול ה-DR-60DMKII

Tascam-DR-70D-vs-60d-mkii

ה-Tascam DR-70D מיועד למי שזקוק למקליט ברמה גבוהה בעל יותר משתי כניסות XLR (במקרה זה 4  כניסות – כולן עם phantom power +24V/+48V), אפשרויות ניטור מצלמות רפלקס, עם יכולת הקלטה נוספת כגיבוי ועוד מגוון רחב של תכונות (רובן הגדול מוכרות כבר מדגם ה-DR-60D). ה-Tascam DR-70D מופעל בדיוק כמו אחיו הבסיסי יותר על ידי 4 סוללות AA (יהיה מעניין לראות האם ב-Tascam הצליחו לשפר את חיי הסוללה שנחשבו תמיד לעקב אכילס של הסדרה הוותיקה).

ה-ה-Tascam DR-70D – מסך עם זווית ומגוון רחב של אפשרויות שליטה

Tascam-DR-70D-front

ניתן למצוא מפרט מלא של ה-Tascam DR-70D באתר החברה האירופאי.

4 כניסות XLR (אחת בצד השני) 

Tascam-DR-70D--side

בשלב זה לא פורסם בארה"ב לפחות מחיר רשמי ל-Tascam DR-70D אך ממידע חלקי שמצוי ברשת נראה כי מחירו יעמוד על כ-300-350 דולרים.

במקביל פורסם ברשת סרטון קצר ראשון המציג את דגמי ה-ה-Tascam DR-22WL וה-DR-44WL למי שמעוניין בפתרונות קומפקטיים יותר

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=XXdrDlSLiXI[/youtube]

טען עוד כתבות קשורות
טען עוד ב הכרזות מוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *