ראשי חדשות Getty מציגה את טכנולוגיות הצילום ללונדון 2012

Getty מציגה את טכנולוגיות הצילום ללונדון 2012

0
0

אילו טכנולוגיות צילום מתקדמות צפויה אחת מסוכניות הצילום הגדולות בעולם להביא לאולימפיאדת לונדון 2012 וכמה מהן נראה בשימוש רחב יותר בשנים הבאות? הכל היבידעה שלפניכם.

בשנה שעברה ערכנו ראיון עם נציגי חברת Getty Images בו ניסינו לדלות קצת יותר מידע על טכנולוגיית הצילום התלת מימדית שלהם לקראת אולימפיאדת לונדון. את התשובות של החברה תוכלו למצוא בקישור הבא, אך עתה – סמוך לפתיחת המשחקים חושפת החברה, הצפויה להיות אחת המרכזיות בסיקור האולימפיאדה הקרובה, שורה של טכנולוגיות אשר ישמשו אותה במסגרת המשחקים כולל צילום סטילס תלת מימדי.

צילום בתלת מימד – זוג מצלמות ניקון מצלמות במקביל (קרדיט: Getty Images)

Getty Images 3d

בסרטון הבא תוכלו לראות 3 טכנולוגיות מרכזיות בהן תעשה החברה שימוש בצילום המשחקים: צילום תלת מימד (סטילס וכמובן גם וידאו), צילום פנוראמי (ב-360 מעלות וצילומי ג'יגהפיקסל) וכן צילום רובוטי (באמצעות כלי טייס בלתי מאויישים הנשלטים מן הקרקע). בנוסף החברה תצלם סרטוני Timelapse באירועים מרכזיים (צלמי החברה צילמו סרטון דומה בחתונה המלכותית במונקו לא מזמן – סרטון אשר דחס את החתונה כולה לפרק זמן של דקה אחת בלבד).

Getty Images מציגה טכנולוגיות צילום ללנדון 2012 – שימו לב להתקן המצלמות הכפול בתחילת הסרטון

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Okt0gVYs_zk[/youtube]

עידו גנוטעידו גנוט
עידו גנוט הוא עורך ומייסד אתר הצילום מגה פיקסל. הוא מסקר חדשות טכנולוגיה מאז סוף שנות ה-90 וכתב וערך עבור שורה של מגזינים בינלאומיים מובילים. הוא עוסק בתחום הצילום מאז שנת 2009. עידו הוא גם מייסד שותף בחברת ההפקה Shooteat.co.il העוסקת ביצירת תוכן ויזואלי עבור חברות מסחריות.
טען עוד כתבות קשורות
טען עוד ב חדשות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.