ראשי חדשות Kickstarter Capture יחזיק לכם את המצלמה בכל מצב

Capture יחזיק לכם את המצלמה בכל מצב

8
0

אין כיום מחסור בעזרי נשיאה למצלמות. בשנים האחרונות הגיעו לשוק סוגים שונים של רצועות מתקדמות ומנשאים שונים ומשונים אשר מתיימרים לסייע לצלמים לשאת את מצלמותיהם בכל מצב בנוחות ומבלי לשבור את הצוואר. כעת צפוי מתמודד חדש – התקן מתכתי זעיר אשר פותח על ידי הצלם והמהנדס Peter Dering אשר מבטיח לשאת את המצלמה שלכם בבטחה על חגורת המכנס, רצועת התיק, האופניים ובעצם בכל מקום אליו הוא עשוי להיתפס.

Peter Dering הוא מהנדס אשר חשב על רעיון מקורי להתקן אשר יוכל לשאת מצלמה (ולשחרר אותה) בקלות וביעילות. הוא פיתח אבטיפוס והיה זקוק למימון ראשוני בכדי לקחת את המוצר שלו משלב הקונספט אל החנויות. הוא פנה (כמו רבים לפניו בתקופה האחרונה) לעזרת האתר Kickstarter המאפשר ליזמים צעירים עם רעיון לגייס כסף מן הקהל הרחב.

Capture – התופסן הייחודי

Capture 1

האתר kickstarter הביא לנו לאחרונה שורה ארוכה מאד של המצאות ופיתוחים מעניינים לתחום הצילום – נזכיר רק כמה מהם: CineSkates – גלגיליות המתחברות לחצובה אשר יאפשרו לכם לצלם וידאו רפלקסי בצורה מקצועית; Triggertrap – טריגר אוניברסאלי זעיר אשר אמו לאפשר לכם לצלם תמונות בהפרשי זמן קבועים והרבה יותר. The Nice Clip – קליפ פשוט המתחבר למכסה העדשה ומאפשר חיבור שלה למכנס, לרצועה או לחולצה בכדי למנוע איבוד שלו.

אם נחזור ל-Peter Dering ולהמצאתו – הרי ש-kickstarter עשה לו רק טוב – הוא רצה לגייס בסך הכל 10 אלפים דולר לייצור הראשוני ובעיקבות הפרסום האדיר אותו קיבל באתר זכה לקרוב ל-365 אלף דולרים (כן, כן זאת לא טעות) ולמעלה מ-5000 איש אשר תמכו (כספית) ברעיון שלו.

[vimeo]https://vimeo.com/23068544 [/vimeo]

Dering צילם גם מספר סרטונים המדגימים את השימוש במוצר:

[vimeo]https://vimeo.com/23296217[/vimeo]

ולסיום – מבחן העמידות המתחייב – האם ההתקן יכול לשאת 47 ק"ג מבלי להיפתח?

[vimeo]https://vimeo.com/23130715[/vimeo]

כעת מתכנן Dering את השלב הבא – גרסה של ההתקן אותה ניתן יהיה להתקין על גג רכב בכדי לצלם תנועה ממצלמות רפלקס. עוד פרטים ניתן למצוא באתר של Dering.

הגרסה העתידית – גם על גג מכונית

Capture car

kickstarter הגיע לאחרונה למיליון משתמשים מגבים (משתמשים אשר פתחו את הכיס בכדי לתמוך בפרויקטים באתר) ולרגל המאורע החלטנו לפתוח ערוץ אשר ירכז מעתה פרויקטים מעניינים מתחום הצילום באתר. לערוץ kickstarter ב-MegaPixel.

עידו גנוטעידו גנוט
עידו גנוט הוא עורך ומייסד אתר הצילום מגה פיקסל. הוא מסקר חדשות טכנולוגיה מאז סוף שנות ה-90 וכתב וערך עבור שורה של מגזינים בינלאומיים מובילים. הוא עוסק בתחום הצילום מאז שנת 2009. עידו הוא גם מייסד שותף בחברת ההפקה Shooteat.co.il העוסקת ביצירת תוכן ויזואלי עבור חברות מסחריות.
טען עוד כתבות קשורות
טען עוד ב Kickstarter

8 תגובות

 1. Avatar

  אמיר

  14/10/2011 ב 5:22 PM

  איך מארגנים קניה קבוצתית כשזה יוצא ?

  השב

 2. Avatar

  עידו גנוט

  14/10/2011 ב 6:29 PM

  אם יהיה עניין ננסה לברר עבורכם.

  השב

 3. Avatar

  דוד

  14/10/2011 ב 10:52 PM

  רגע שמתי לב שבאתר שלו זה כבר למכירה ?

  אבל בנוסף שמתי לב שאין דרך לצור אתו קשר ?
  אני רציתי לרכוש את המוצר עם לוחית נוספת בגלל שאני עובד אם שתי מצלמות במקביל.

  השב

 4. Avatar

  עידו גנוט

  15/10/2011 ב 1:55 AM

  גם אנחנו טרם הצלחנו ליצור עימו קשר.

  השב

 5. Avatar

  דוד

  15/10/2011 ב 6:50 PM

  כנראה בגלל שכל כך הרבה אנשים רכשו מראש את המוצר, הוא לא יכול לעמוד בכמות הפניות, שיעשה עוד פרויקט ב kickstarter והפעם יבקש תמיכה בלשכור מזכירה 🙂

  השב

 6. Avatar

  עידו גנוט

  15/10/2011 ב 7:32 PM

  לא אתפלא. מלבד מקור מימון מצויין kickstarter הוא כלי פרסומי מעולה.

  השב

 7. Avatar

  Giora

  16/10/2011 ב 6:31 PM

  מההתכתבויות באתר מגהפיקסל נראה שאין כרגע דרך לקנות, הבחור כבר עשה הרבה כסף לקראת ייצור המוני ובשלב כלשהו זה בטח יצוץ ב B&H ואחרים. לדעתי שווה בכל מקרה שאחרים ינסו את זה קודם…

  השב

 8. Avatar

  עידו גנוט

  16/10/2011 ב 7:25 PM

  אני נוטה להסכים עם גיורא. אם מישהו מוצא ביקורות בלתי תלויות של המוצר הוא מוזמן לקשר אותן כאן בתגובות.

  השב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.