ראשי מגזין סקר MegaPixel מספר 11 – נאמנות ליצרן

סקר MegaPixel מספר 11 – נאמנות ליצרן

1
0

אנו פותחים היום את סקר MegaPixel מספר 11 והסקר השני לשנה החדשה. הנושא הפעם נוגע למידת הנאמנות ליצרן צילום כזה או אחר. אנו רואים שאלות בדבר בחירה בין יצרניות בכל פינה ולפחות בחלק מן המקרים הבחירה נובעת מן ההיסטוריה האישית של הצלם – בסקר הנוכחי אנו מעוניינים לבחון את מידת הנאמנות של הצלמים בישראל ואת הגורמים לה.

האם תמיד צילמתם בקנון ואתם חוששים לעבור לניקון בכדי לא לוותר על העדשות הרבות שצברתם לאורך השנים? אולי אתם משדרגים ממצלמה קומפקטית של פנסוניק ממנה הייתם מרוצים ומעדיפים להישאר עם אותו האבא? ואולי בכלל זה לא ממש משנה לכם כל עוד המצלמה טובה. בחודש הקרוב אנו נשמע את דעתכם בנושא – הצביעו והשמיעו את קולכם.

היום גם מסתיים לא סקר מספר 10 של MegaPixel אשר עסק כזכור בסוגיית הצילום האנלוגי. התוצאות לפניכם:

Seker 10

כפי שניתן לראות בבירור מרבית המשתתפים בסקר זכו לצלם במצלמה אנלוגית רפלקסית (ומיעוטם במצלמה אנלוגית קומפקטית). רק כ-14 אחוז מן הגולשים לא צילמו מעודם במצלמה אנלוגית והנתון המעניין ביותר לטעמנו – 15% מן המצביעים לסקר מצהירים כי עודם מצלמים לעיתים במצלמה אנלוגית.

טען עוד כתבות קשורות
טען עוד ב מגזין

תגובה אחת

  1. אחד שאכפת לו

    03/02/2011 ב 4:20 PM

    כל זמן ביזמנו העולם מישתנה בקצב מהיר ולכן אני בודק בזמן הקנייה מהי החברה המוצלחת לאתו זמן בשוק ומישתלמת ואם שווה לי להחליף גם עדשות לכן אין לי תשובה לשאלה כי עוד לה היתה לי בעייה כזואת

    השב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *