ראשי חדשות הכרזות מוצרים Think Tank משיקה עדכון לסדרת תיקי ה-Photo Logistics Manager

Think Tank משיקה עדכון לסדרת תיקי ה-Photo Logistics Manager

1
0

חברת ThinkTank הכריזה לא מזמן על עדכון משמעותי לשלושה מסדרת תיקי ה-Photo Logistics Manager שלה. בין העדכונים גלגלים משופרים, מבנה עמיד יותר, רגליות חדשות ועוד.

סדרת תיקי ה-Photo Logistics Manager של Think Tank מהווה את אחד מסוסי העבודה העיקריים של צלמים מקצועיים בעולם מזה הרבה מאד שנים (במיוחד בעולם הפקות הוידאו אבל גם עבור לא מעט צלמי סטילס) והם בין התיקים הנפוצים ביותר של רבות מחברות ההשכרה וחברות ההפקה המרכזיות יחד עם סוגים שונים של תיקים קשיחים (תיקים קשיחים עמידים יותר אבל גם כבדים יותר וכמובן פחות גמישים, לא מאפשרים נשיאה של עזרים בכיסים חיצוניים ובדרך כלל יקרים יותר).

סרטון רשמי של חברת ThinkTank המציג את התיקים החדשים

שלושת התיקים ששודרגו על ידי החברה הם:

 • Think Tank Photo Logistics Manager 30 V2 Rolling Gear Case – התיק "הקטן" מבין השלושה ועדיין מדובר בטרולי גדול מימדים (40 ס"מ רוחב / 76 ס"מ גובה ו32 ס"מ עומק) עם מקום מאד נדיב שמאפשר לאחסן אפילו עדשת 800 מ"מ בקלות עם מספר מצלמות full body ועוד מספר עדשות (ניתן גם לאחסן ציוד עזר ואפילו ראשי תאורה לא גדולים מאד).

ThinkTank LOGISTICS MANAGER 30 V2

 • Think Tank Photo Production Manager 40 V2 Rolling Gear Case – התיק האמצעי בסדרה החדשה בעל עומק ורוחב דומים אבל ארוך משמעותית (קצת יותר מ-1 מטר אורך) ומאפשר להכיל הרבה יותר ציוד כולל ראשי תאורה, מלאים (כולל רכיב השליטה הנפרד) רפלקטורים ועוד.

ThinkTank LOGISTICS MANAGER 40 V2

 • Think Tank Photo Production Manager 50 V2 Rolling Gear Case – התיק הגדול בסדרה (135 ס"מ אורך ורחב בכ-4 ס"מ מהדגמים האחרים), מאפשר להכיל מערכות תאורה שלמות ואפילו עמודי תאורה מקצועיים (c-stand) כשהם מפורקים (רגליים/מוט).

 

ThinkTank LOGISTICS-MANAGER-50-V2.

השינויים בדגמים החדשים לעומת הדור הקודם

כאמור סדרת הדגמים המקורית של תיקי ה-Photo Logistics Manager הייתה מאד פופולארית לאורך השנים והעדכון החדש נועד לשפר מספר נקודות שהחברה מאמינה שדורשות שיפור לאור הניסיון של מאות ואלפי משתמשים עם תיקים אלו בעבר.

בין השיפורים בתיקים החדישם:

 • גלגלים חדשים ומשופרים הכוללים בולמי זעזועים מובנים מתקדמים.
 • תגיות זיהוי ושיוך גדולות במקומות שונים בתיק (משתמשים יכולים לרשום בצורה ברורה על התיק מה הוא מכיל ולמי הוא שייך – שימושי במיוחד כשיש מספר תיקים דומים בהפקה).
 • רכיבים משופרים בחלק הקדמי ובצידי התיק כולל בד בליסטי משופר ועמיד בכיסי הצד.
 • רגליות חדשות ומשופרות.
 • משקל נמוך יותר (דגם ה-30 שוקל כ-7.6 ק"ג, דגם ה-40 שוקל 9.2 ק"ג ודגם ה-50 שוקל 11.7 ק"ג).

מחירים

התיקים טרם הגיעו לשוק (החברה עברה לאחרונה למתחם חדש בארה"ב וגם המגיפה כנראה מעכבת מעט דברים) אבל הם צפויים להגיע לשוק בקרוב. המחירים בארה"ב עומדים על 500, 550 ו-600 דולר (לדגמי ה-30, 40 ו-50 בהתאמה).

אנו עומדים בקשר עם חברת ThinkTank שמוצרים רבים שלנו סיקרנו בעבר (ראו למשל את הביקורת שלנו על ה-ThinkTank Tripod Manager 44 – תיק החצובות המקצועי של החברה שסקרנו כאן לא מזמן), ומקווים לבחון בעתיד הקרוב את ה-Photo Logistics Manager 30 V2 ולהביא לכם את התרשמותנו כאן באתר.

עידו גנוטעידו גנוט
עידו גנוט הוא עורך ומייסד אתר הצילום מגה פיקסל. הוא מסקר חדשות טכנולוגיה מאז סוף שנות ה-90 וכתב וערך עבור שורה של מגזינים בינלאומיים מובילים. הוא עוסק בתחום הצילום מאז שנת 2009. עידו הוא גם מייסד שותף בחברת ההפקה Shooteat.co.il העוסקת ביצירת תוכן ויזואלי עבור חברות מסחריות.
טען עוד כתבות קשורות
טען עוד ב הכרזות מוצרים

תגובה אחת

 1. Avatar

  א

  10/05/2021 ב 9:06 AM

  על איזה מגפה הכתב מקשקש ?
  בארהב החיים חזרו ביולי 2020…
  חשבתי רציניים פה

  השב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.