ראשי חדשות אתר סיקור פוטוקינה 2016 ב-MegaPixel – השאלות שלכם ליצרניות

סיקור פוטוקינה 2016 ב-MegaPixel – השאלות שלכם ליצרניות

2
0

בשבוע הבאה צוות MegaPixel יצא לסקר את תערוכת פוטוקינה 2016 בגרמניה. במסגרת התערוכה, כפי שעשינו גם בעבר, אנו נראיין שורה של נציגים של מרבית החברות הגדולות בשוק הצילום. כמו בעבר אנו מציעים לכם הזדמנות להציע שאלות משלכם ואת הטובות והמעניינות נציג אולי לחברות עצמן.

קנון, ניקון, סוני, סיגמא – עם כולן (וכנראה גם עם לא מעט יצרניות אחרות) אנו צפויים להיפגש בשבוע הבא במסגרת מרתון הראיונות והסיקורים שלנו מתערוכת פוטוקינה.

לנו כבר יש לא מעט שאלות אבל נשמח לשמוע גם מכם כאן בתגובות או בעמוד הפייסבוק של מגה פיקסל.

זיכרו, אין טעם לשאול באופן ישיר על מוצרים עתידיים ("מתי תכריזו על מצלמה X") – שאלות כאלו כמעט אף פעם לא מקבלות תשובה. ניתן לשאול בצורה כללית יותר לגבי תכונות כאלו ואחרות והאם החברה מוצאת לנכון לשלבן במצלמותיה בעתיד. נשמח לקבל שאלות הנוגעות לבעיות או מגבלות עם מוצרים בהם אתם כבר משתמשים (או כל שאלה אחרת הנגיעה מתוך נסיון ועבודה יום יומית עם הציוד של החברות).

אם אתם מתכננים להגיע לתערוכה ותרצו לפגוש אותנו ולשוחח – כיתבו לנו (באותה הדרך) – אם מספיק מגולשי האתר יגיעו – אפשר ונארגן מפגש בתערוכה עצמה או מיד לאחריה באחד מסופי הימים של התערוכה.

אתם שואלים החברות עונות

photokina-2016-pre-questions

 

עידו גנוטעידו גנוט
עידו גנוט הוא עורך ומייסד אתר הצילום מגה פיקסל. הוא מסקר חדשות טכנולוגיה מאז סוף שנות ה-90 וכתב וערך עבור שורה של מגזינים בינלאומיים מובילים. הוא עוסק בתחום הצילום מאז שנת 2009. עידו הוא גם מייסד שותף בחברת ההפקה Shooteat.co.il העוסקת ביצירת תוכן ויזואלי עבור חברות מסחריות.
טען עוד כתבות קשורות
טען עוד ב אתר

2 תגובות

 1. Avatar

  גד

  14/09/2016 ב 11:43 PM

  שאלה חשובה, למה אין פורום באתר http://www.megapixel.co.il?!
  איפה אפשר לשאול שאלות ולהתייעץ בנושאי צילום?

  השב

  • Avatar

   עידו גנוט

   15/09/2016 ב 2:12 AM

   הפורום הוסר בגרסה החדשה – הוא היה בעייתי.
   אפשר לשאול בעמוד הפייסבוק שלנו בנתיים או באופן זמני בתגובות.
   אחרי פוטוקינה נפתח עמוד פייסבוק ייעודי להתייעצות רכישה.

   השב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.