ראשי מבזקים קנון מרחיבה משמעותית את הייצור בטיוואן

קנון מרחיבה משמעותית את הייצור בטיוואן

0
0

לא ברור האם מדובר בתגובה לרעידת האדמה ביפן או (סביר יותר), חלק ממהלך אשר תוכנן מזה זמן רב, אך ידיעה שפורסמה לאחרונה באתר canonrumors מדווחת על תוכניותיה של חברת קנון להשקיע בשנה הקרובה סכום של כמיליארד דולר בשני מפעלים עצומים באזורים שונים בטיוואן.

חברת ניקון העבירה לאחרונה כפי שדיווחנו חלק ניכר מן הייצור לתיאלנד בעיקבות רעש האדמה וקנון במהלך דומה מעוניינת כרגע להרחיב בשנת 2012 את היקף הייצור מחוץ לגבולות יפן באלפי עובדים. כבר כיום מיוצרות חלק מן העדשות של חברת קנון מחוץ לגבולות יפן – הן בטיאוון והן בסין. קנון מתכננת כעת להקים שני מפעלים חדשים בהם יעבדו בין 3000-4000 עובדים והם יחלו לפעול בעוד כשנה.

ברשת ניתן למצוא דיווחים שונים של משתמשים הטוענים כי בקרת האיכות בפסי הייצור בטיוואן אינה זהה לזו שבמפעלים ביפן. אם תופעה זו תתגלה גם בתוצרים של המפעלים החדשים הדבר עשוי להשפיע על רוכשים פוטנציאליים ולגרום להם לחפש עדשות המיוצרות ביפן עצמה.

קנון – בקרוב חלק ניכר מן הייצור – בטיוואן (צילום: נתנאל אדרעי)

Canon logo1

עידו גנוטעידו גנוט
עידו גנוט הוא עורך ומייסד אתר הצילום מגה פיקסל. הוא מסקר חדשות טכנולוגיה מאז סוף שנות ה-90 וכתב וערך עבור שורה של מגזינים בינלאומיים מובילים. הוא עוסק בתחום הצילום מאז שנת 2009. עידו הוא גם מייסד שותף בחברת ההפקה Shooteat.co.il העוסקת ביצירת תוכן ויזואלי עבור חברות מסחריות.
טען עוד כתבות קשורות
טען עוד ב מבזקים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.