ראשי חדשות LEXAR – כרטיס SDXC ראשון בנפח 128GB

LEXAR – כרטיס SDXC ראשון בנפח 128GB

0
0

חברת LEXAR הכריזה היום על כרטיס ה-SDXC בעל הנפח הגדול ביותר שהוכרז עד עתה. הכרטיסים החדשים צפויים להיות מוצגים בתערוכת CES 2011 שתפתח ביום חמישי. פורמט ה-SDXC צפוי להגיע בשנים הקרובות עד לנפחים של 2TB.

חברת LEXAR האמריקנית (אשר נרכשה ב-2006 על ידי חברת הענק Micron) הכריזה כאמור מוקדם יותר היום על סדרה חדשה של זיכרונות מסוג SDXC בנפחים גדולים במיוחד (64GB ו-128GB). נפחים אלו אשר היו עד כה נחלתם של דיסקים קשיחים וכרטיסי CF מתקדמים יהיו מעתה זמינים גם למשתמשים בכרטיסי SDXC.

תקן ה-SDXC אשר פרץ לתודעה בראשית שנת 2009 (והוצג בין השאר בתערוכת CES 2009 שהתקיימה בלאס ואגס), מהווה המשך ישיר לתקן כרטיסי הזיכרון הפופולארי SD/SDHC השולט מזה מספר שנים בשוק המצלמות הדיגיטליות. הכרטיסים החדשים של חברת LEXAR יתמכו במהירות העברת נתונים בקצב של 133X (המבטיחים לטענת החברה מהירות העברת נתונים מנימאלית של 20MB/s). חברת קינגסטון הכריזה לפני מספר חודשים על סדרת כרטיסי SDXC בעלי מהירות העברת נתונים גבוהה אף יותר.

עקב אכילס היה ונותר המחיר – כרטיסי ה-SDXC עודם יקרים מאד – המחיר של דגם ה-64GB צפוי לעמוד על לא פחות מ-400 דולר בעוד שכרטיס ה-128GB החדש אשר יהיה זמין במהלך הרבעון הראשון של 2011 יעלה לא פחות מ-700 דולר.

SDXC חדש של LEXAR

LEXAR SDXC 128GB

טען עוד כתבות קשורות
טען עוד ב חדשות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *