ראשי מגזין כמה נסיונות באמת צריך בשביל תמונת שער?

כמה נסיונות באמת צריך בשביל תמונת שער?

2
0

כמה נסיונות היה צריך צלם הדוגמנות Tony Kim מדוגמנית העל Coco Rocha בכדי ליצור שער למגזין? סרטון מאחורי הקלעים המשעשע הבא מתאר את התהליך כולו במספרים ותמונות.

דוגמנית העל הקנדית Coco Rocha (נולדה תחת השם Mikhaila Rocha) הצטלמה לאחרונה לקמפיין עבור רשת Target (הרשת הקימעונאית השנייה בגודלה בארה"ב אחרי Walmart). מה עושים בכדי לקדם את הפרויקט? כמובן מצלמים סרטון מאחורי הקלעים. אלא שהפעם במקום סרטון בנאלי בו נראים הצלם והדוגמנית בתהליך העבודה, הוחלט לנסות ולספור את הטייקים השונים אחד אחר השני. לא ברור האם הצלם האמריקני Tony Kim אשר צילם את ההפקה, אכן אישר לחשוף את כל הטייקים וכל התמונות (לרוב צלמים לא נוהגים לחשוף תמונות עבודה שלא נבחרו לבסוף) אבל הקונספט הכללי בהחלט חביב.

Coco Rocha

Coco Rocha על הסט עם Tony Kim – כמה פעמים ספרת עד…

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=H1hilU4X9Gk[/youtube]

אגב, מי שמתעניין (או אולי מתעניינת) דווקא בהעדפותיה של Coco בתחום הלבוש (אחרי הכל זאת היא הרי המטרה המסחרית מאחורי הקמפיין) יכול למצוא אותן בסרטון הנוסף אותו פרסמה רשת Target.

עידו גנוטעידו גנוט
עידו גנוט הוא עורך ומייסד אתר הצילום מגה פיקסל. הוא מסקר חדשות טכנולוגיה מאז סוף שנות ה-90 וכתב וערך עבור שורה של מגזינים בינלאומיים מובילים. הוא עוסק בתחום הצילום מאז שנת 2009. עידו הוא גם מייסד שותף בחברת ההפקה Shooteat.co.il העוסקת ביצירת תוכן ויזואלי עבור חברות מסחריות.
 • Peter Hurley red hasselblad main

  הוידאו הרג את הסטילס? Red Epic מול הסלבלד

  האתר fstoppers שיתף לאחרונה פעולה עם צלם האופנה האמריקני Peter Hurley בפרויקט ייחודי שמטרת…
טען עוד כתבות קשורות
טען עוד ב מגזין

2 תגובות

 1. Avatar

  אנימי

  21/05/2012 ב 6:47 PM

  וואו! כמה פוזיציות שונות תוך שניות! היא כנאה כבר ממש רגילה לאלתר

  השב

 2. Avatar

  משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  21/05/2012 ב 10:08 PM

  עבודה קשה

  השב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.