ראשי חדשות מיקרוסופט: Camera Codec Pack תמיכה במצלמות חדשות

מיקרוסופט: Camera Codec Pack תמיכה במצלמות חדשות

3
0

חברת מיקרוסופט פרסמה היום עדכון חשוב עבור ה-Camera Codec Pack המאפשר לצפות בקבצי RAW ממגוון מצלמות באמצעות ה-Window Live Photo Gallery המובנה במערכת ההפעלה חלונות 7 (וויסטה) ללא צורך בתוכנות חיצוניות. העדכון מוסיף שורה של מצלמות נפוצות של קנון, ניקון וסוני אשר לא נתמכו עד כה.

לפני כשנה דיווחנו כאן על הגרסה הראשונה של ה-Camera Codec Pack של חברת מיקרוסופט. העדכון המקורי כלל תמיכה בכ-120 דגמי מצלמות שונים של מרבית היצרניות, בלטו בהיעדרן אז דגמים חדשים יותר דוגמת ה-D7000 וה-D5100 של ניקון וה-EOS 600D וה-EOS 60D של קנון. כעת דגמים אלו ודגמים נוספים כגון ה-D4/D800 וה-5D MKIII נוספו לרשימה (אם כי דגמים אחרים דוגמת ה-1D-X של קנון או ה-NEX-7 של סוני עדיין בחוץ).

ה-Camera Codec Pack – לצפות ב-RAW ללא קושי

mICROSOFT CAMERA CODEC PACK 1

סרטון של חברת מיקרוסופט המסביר על ה-Camera Codec Pack

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_nUmR_YgQ2Y[/youtube]

סרטון נוסף המסביר כיצד להשתמש ב-Camera Codec Pack

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=JjDXnLDQEjQ[/youtube]

להורדת העדכון (גרסה: 1620.0719) בגרסאות 32 ביט ו-64 ביט – מאתר חברת מיקרוסופט.

עידו גנוטעידו גנוט
עידו גנוט הוא עורך ומייסד אתר הצילום מגה פיקסל. הוא מסקר חדשות טכנולוגיה מאז סוף שנות ה-90 וכתב וערך עבור שורה של מגזינים בינלאומיים מובילים. הוא עוסק בתחום הצילום מאז שנת 2009. עידו הוא גם מייסד שותף בחברת ההפקה Shooteat.co.il העוסקת ביצירת תוכן ויזואלי עבור חברות מסחריות.
טען עוד כתבות קשורות
טען עוד ב חדשות

3 תגובות

 1. Avatar

  נועם גורדון

  07/08/2012 ב 6:35 PM

  מביך להסתכל על רשימת המצלמות הנתמכות. חסרים שם המון (ואולי רוב) הדגמים מהשנה-שנתיים האחרונות.
  מביך שבחור אחד בהתנדבות הצליח (עד לא מזמן) לעדכן את קוד ה-DCRAW שלו במהירות תגובה מרשימה מאוד ליציאת דגמים חדשים, וקוד זה הפך דה-פקטו להיות בשימוש המון תוכנות RAW בשוק, בעוד שמיקרוסופט בקושי שיחררו עידכונים.

  בכל מקרה המצלמות שלי לא נתמכות אז אני חוזר לישון.

  השב

 2. Avatar

  שון

  07/08/2012 ב 7:11 PM

  האמת זה באמת מביך, אפל משחררים אחת לחודש עדכון תמיכה במצלמות חדשות, למה מיקרוסופט רק פעם בשנה, ורק משנה שעברה, וגם זה לא כל המצלמות???!

  השב

 3. Avatar

  ניסן לב-רן

  12/08/2012 ב 5:48 PM

  רכיב משובח ותוספת מצוינת לכל בעלי מחשב שרוצים לראות קבצי RAW (כלומר להביט בדיוק במה שהחיישן קלט ברגע הצילום – ללא התערבות או עריכה).

  השב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.