ראשי מאמרים 10 הגדולים MegaPixel מציגה: 10 כתבות הצילום הנצפות של 2012

MegaPixel מציגה: 10 כתבות הצילום הנצפות של 2012

0
0

כמו בכל סוף שנה אנו מסכמים את את עשרת האייטמים הנצפים ביותר בשנה החולפת והפעם יש איתנו כמה הפתעות. אז מה אהבתם ב-2012? המשיכו לקרוא.

לפני שאנו נפרדים מ-2012 (ולא לדאוג, תהיה גם כתבת סיכום שנה), ריכזנו עבורכם את עשרת האייטמים (חדשות, מבזקים, ידיעות מן הבלוג, כתבות, ביקורות, טורים אישיים וכו') הנצפים ביותר בשנה החולפת, זאת מתוך לא פחות מ-958 (!) אייטמים שפורסמו במהלך 2012 באתר MegaPixel (מספר ההופך אותנו לאחד האתרים הפוריים ביותר בסיקור תחום הצילום בעולם).

1. Alexa Meade: לצייר צילום

במקום הראשון והסיפור הנצפה ביותר ב-2012 – האומנית Alexa Meade מוושינגטון DC עושה משהו אחר מכל מה שנתקלתם בו עד היום – שילוב של ציור (ואח"כ צילום) הנעשה על משטחים ועל אנשים אשר הופך לכלל יצירה מדהימה אחת.

Alexa Meade

 2. זהירות – עוקץ צלמים

במקום השני סיפור נסיון עוקץ של צלמת ישראלית (עינת זבירין) על ידי גורמים בינלאומיים.

Oketz

3. עזרה ראשונה: שחזור תמונות שנמחקו מכרטיס זיכרון

במקום השלישי אייטם וותיק (2010) אך פופולארי במיוחד המספק מדריך לשחזור תמונות שנמחקו מכרטיס זיכרון – תמיד חשוב, תמיד שימושי.

Memory restore

4. סמסונג: Galaxy Camera – מצלמת אנדרואיד

ומישן לחדש – במקום הרביעי הידיעה שלנו העוסקת בהכרזה של מצלמת הגלקסי קאמרה של חברת סמסונג (כזכור ביקורת מקיפה שלנו העוסקת במצלמה פורסמה לפני שבועות ספורים).

Galaxy Camera

5. נער בן 16 כצלם עיתונות

במקום החמישי טור אישי של הצלם הצעיר עדי בראון העוסק בהתפתחותו הצילומית.

Adi brown

6. Sony A77 – סקירה

במקום השישי הסקירה המקיפה שלנו של מצלמת ה-A77 של חברת סוני – הנסיון הראשון של החברה להכניס לשוק מצלמה מקצועית למחצה עם עינית דיגיטלית.

A77

7. קנון מכריזה: EOS 5D Mark III

במקום השביעי לא הופתענו למצוא את ההכרזה על אחת המצלמות להן חיכו הכי הרבה צלמים בשנת 2012 – הקנון 5D MKIII.

5D MKIII

8. עשר קבוצות הצילום הישראליות הבולטות בפייסבוק

בטוויסט מעגלי אנו מוצאים במקום השמיני כתבה נוספת מסדרת "10 הגדולים" של MegaPixel והפעם – עשר הקבוצות הבולטות בפייסבוק הישראלי בתחום הצילום.

photogroup

9. כרטיסי זיכרון למצלמות – המדריך השלם

מקום אחד לפני הסוף כתבה נוספת שלא פורסמה השנה (2011) אך עודכנה מאז מספר פעמים וגם היא עוסקת בכרטיסי זיכרון (נושא אשר מעסיק מסתבר את קוראי האתר לא מעט).

memory card

10. הוכרזו: קנון EOS 650D וזוג עדשות

במקום האחרון הכרזה נוספת ומסקרנת מקנון – מצלמת ה-650D הרפלקסית הבסיסית של החברה אשר הושקה בחודש יוני השנה.

Canon 650D

עידו גנוטעידו גנוט
עידו גנוט הוא עורך ומייסד אתר הצילום מגה פיקסל. הוא מסקר חדשות טכנולוגיה מאז סוף שנות ה-90 וכתב וערך עבור שורה של מגזינים בינלאומיים מובילים. הוא עוסק בתחום הצילום מאז שנת 2009. עידו הוא גם מייסד שותף בחברת ההפקה Shooteat.co.il העוסקת ביצירת תוכן ויזואלי עבור חברות מסחריות.
טען עוד כתבות קשורות
טען עוד ב 10 הגדולים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.