ראשי חדשות פוטוקינה 2010: סרטונים – Lowepro מוצרים חדשים

פוטוקינה 2010: סרטונים – Lowepro מוצרים חדשים

2
0

לא רק מצלמות עדשות ואביזרים הוצגו בתערוכת פוטוקינה 2010 אלא גם לא מעט תיקי צילום. לסיור מקיף במיוחד זכינו בביתן של חברת Lowepro מקנדה. לאחר סיום הסיור זכינו להקליט מספר קטעי וידאו המציגים את החידושים אותם הציגה החברה בתערוכה.

את סיורנו בביתן של חברת Lowepro בפוטוקינה העבירו במשותף נציגי החברה והיבואן הישראלי (פוטו מהיר). בין השאר זכינו לראות את הווסט המודולארי החדש של החברה. אף על פי שווסטים לצלמים אינם נפוצים מאד בישראל אנו בהחלט יכולים לראות את השימושיות של המערכת המאפשרת גמישות רבה בנשיאת אביזרים ושליפתם.

מוצר נוסף אותו זכינו לראות היה ה-Pro Roller x-Series – סדרת מזוודות המותאמות לצלמים בעלות גלגלים מובנים (בהחלט מוצר שהיינו שמחים לו היה ברשותנו במהלך התערוכה). אחד מיתרונותיו המרכזיים קשור בכתפיות הנשלפות המאפשרות לשאת את המזוודה כתיק גב לכל דבר כשיש בכך צורך (באזור בעל מדרגות רבות לדוגמא).

לצורך הסרטון גייסנו את Tim Grimmer – מנהל מוצר בחברת Lowepro ועימו את Hanna Landwehr – אחת המציגות החינניות מן הביתן של החברה בתערוכה.

הצפיה בסרטון מומלצת ברזולוציה גבוהה (720p):

ניתן לצפות בכל הסרטונים אותם הקלטנו בתערוכת פוטוקינה 2010 בערוץ המיועד לכך באתר. בימים הקרובים צפוי פרסום ראיונות וסרטונים נוספים עם חברות שונות בניהן סוני, פנסוניק, אולימפוס, סיגמא, טמרון ומבחר הפתעות.

עידו גנוטעידו גנוט
עידו גנוט הוא עורך ומייסד אתר הצילום מגה פיקסל. הוא מסקר חדשות טכנולוגיה מאז סוף שנות ה-90 וכתב וערך עבור שורה של מגזינים בינלאומיים מובילים. הוא עוסק בתחום הצילום מאז שנת 2009. עידו הוא גם מייסד שותף בחברת ההפקה Shooteat.co.il העוסקת ביצירת תוכן ויזואלי עבור חברות מסחריות.
טען עוד כתבות קשורות
טען עוד ב חדשות

2 תגובות

 1. Avatar

  נתנאל

  27/10/2010 ב 11:31 PM

  מי יותר טובים מבחינת איכות ונוחות Lowepro או kata?

  השב

 2. Avatar

  עידו גנוט

  28/10/2010 ב 10:16 AM

  זאת שאלה כללית מידי מן הסתם – לשתי החברות לא מעט מוצרים ולכל צלם העדפות אישיות. אנו נתחיל בקרוב לבחון גם תיקים ואולי תמצא שם תשובה (חלקית) לשאלתך.

  השב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.