ראשי מגזין קנון EOS-70D – מאחורי הקלעים עם תוספות

קנון EOS-70D – מאחורי הקלעים עם תוספות

0
0

אמש הכריזה חברת קנון על ה-EOS-70D ויחד עימה פירסמה החברה מספר סרטונים. אחד מהם הוא סרטון הכנת ארוחה איטלקית אשר צולם כולו עם המצלמה החדשה. יחד עם הסרטון שיחררה החברה סרטון מאחורי קלעים מעניין ועוד הפתעה ייחודית בה טרם נתקלנו – גרסה של הסרטון הכוללת פירוט מלא בנוגע להגדרות הצילום של כל סצנה וסצנה.

אמש הוכרזה כזכור מצלמת ה-EOS-70D החדשה הכוללת שורה של יכולות מתקדמות ובראשן טכנולוגיית פוקוס פורצת דרך המאפשרת (לדברי קנון) למקד באופן רציף וחלק בוידאו באמצעות פוקוס אוטומטי – דבר שלא התאפשר עד כה בצורה מיטבית עם שום מצלמת רפלקס.

ה-EOS-70D החדשה של קנון

EOS 70D AMBIENT FSL BODY 1

קנון הציגה כאמור אמש סרטון המכונה "Handmade" בו נראית הכנת פיצה במסעדה. הסרטון כולו צולם באמצעות מצלמת ה-EOS 70D ובקנון הגדילו לעשות ושיחררו גם פירוט מלא על הגדרות הצילום, העדשות וצורת הצילום.

הגרסה המקורית של  Handmade – ואחריה גרסה הכוללת את כל הגדרות הצילום של כל סצנה + פירוט העדשה

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Uqj9jmo-0cE[/youtube]

גרסת מאחורי הקלעים של Handmade

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=G6LmMR6FwUE[/youtube]

אנו חושבים כי הרעיון לשחרר גרסה של הסרטון הכוללת את הגדרות הצילום הוא נפלא. בעתיד ראוי לדעתנו ליצור שילוב גרסאות בין סרטון מאחורי הקלעים לסרטון עצמו עם המידע אודות הגדרות הצילום בתוספת קטעים אשר צולמו על הסט והסברים על הפרויקט.

עידו גנוטעידו גנוט
עידו גנוט הוא עורך ומייסד אתר הצילום מגה פיקסל. הוא מסקר חדשות טכנולוגיה מאז סוף שנות ה-90 וכתב וערך עבור שורה של מגזינים בינלאומיים מובילים. הוא עוסק בתחום הצילום מאז שנת 2009. עידו הוא גם מייסד שותף בחברת ההפקה Shooteat.co.il העוסקת ביצירת תוכן ויזואלי עבור חברות מסחריות.
טען עוד כתבות קשורות
טען עוד ב מגזין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.