הרשמה לניוזלטר

ברוכים הבאים לערוץ החדשות של MegaPixel אשר הינו המקור המקיף ביותר בישראל לחדשות בנושאי צילום מהארץ ומהעולם.

עדשות חדשות מבית פנסוניק והפתעות צפויות נוספות

23/2/2015 , עידו גנוט בנושאים: הכרזות מוצרים, שמועות

עדשות חדשות מבית פנסוניק והפתעות צפויות נוספות
חברת פנסוניק הכריזה היום על זוג עדשות מהירות חדשות – האחת בעלת אורך מוקד של 42.5 מ"מ והשנייה בעלת אורך מוקד של 30 מ"מ. כל זאת ימים ספורים בלבד לאחר סיום תערוכת +CP ביפן. במקביל אנו מדווחים על מסיבת עיתונאים צפויה של חברת סוני בעוד מספר שבועות עם מספר הכרזות. לאחרונה ...להמשך קריאה »

Beehive: מתלה התמונות האולטימטיבי

17/2/2015 , עידו גנוט בנושאים: Kickstarter

Beehive: מתלה התמונות האולטימטיבי
אוהבים לצלם ולהדפיס אבל שונאים לתלות תמונות? ממציא אמריקני פיתח מערכת תליה ייחודית שאמורה להפוך את פעולת תליית התמונות לפשוטה ונוחה הרבה יותר – תראו איך היא עובדת. אין ספק שתמונה תלויה – בעיקר תמונה גדולה היא דרך נפלאה להציג את התמונות שלנו. הבעיה היא שרבים לא אוהבים את ההתעסקות שמסביב ...להמשך קריאה »

FlexTilt – הראש המתקפל

11/2/2015 , עידו גנוט בנושאים: חדשות מוצרים נלווים

FlexTilt – הראש המתקפל
חברת Edelkrone השיקה לאחרונה מוצר קטן ומסקרן מאד - FlexTilt. ראש קטן וצר בעל יכולת הגבהה והנמכה כמו גם שינוי זווית בו ניתן להשתמש גם ללא חצובה. חברת  Edelkrone מטורקיה משיקה עוד ועוד מוצרים ייחודיים לתחום הסטילס והוידאו הרפלקסי. מדובר כיום באחת החברות היצירתיות ביותר בתחום האחראית לכמה פיתוחים מקוריים למדי בתחום הוידאו ...להמשך קריאה »

סיגמא מכריזה על עדשת 24mm f/1.4 DG HSM Art (עדכון: נוסף מחיר)

10/2/2015 , עידו גנוט בנושאים: הכרזות מוצרים

סיגמא מכריזה על עדשת 24mm f/1.4 DG HSM Art (עדכון: נוסף מחיר)
לקראת תערוכת +CP הנפתחת בסוף השבוע ביפן הכריזה חברת סיגמא על עדשה חדשה - 24mm f/1.4 DG HSM Art.  סיגמא הכריזה כאמור הבוקר על עדשה רחבה ומהירה עבור מצלמות Full Frame. בשלב זה עדיין לא כל הפרטים ידועים (במיוחד זמינות ומחיר) אך מדובר בהרחבה טבעית של ליין ה-Art האיכותי של החברה אשר ...להמשך קריאה »

Affinity Photo: אלטרנטיבה לפוטושופ?

10/2/2015 , עידו גנוט בנושאים: חדשות תוכנה

Affinity Photo: אלטרנטיבה לפוטושופ?
כבר לא מעט שנים שלא ראינו מתחרה רצינית חדשה לתוכנת הפוטושופ של אדובי. לאחרונה צצה תוכנה חדשה אשר נמצאת כרגע בשלבי הרצה ונועדה (לפחות בשלב זה) לבעלי מחשבי מק בלבד והיא מתיימרת לא רק לספק אלטרנטיבה אמיתית לתוכנת הפוטושופ אלא גם להביא תכונות משופרות. תוכנת הפוטושופ של אדובי הפכה ברבות השנים ...להמשך קריאה »

יום ההכרזות של קנון: 5D S ו-5D R וכל השאר

6/2/2015 , עידו גנוט בנושאים: הכרזות מוצרים

יום ההכרזות של קנון: 5D S ו-5D R וכל השאר
חברת קנון השיקה הבוקר שורה ארוכה של מוצרים חדשים ובניהם לא פחות מחמש מצלמות מתקדמות בעלות עדשות מתחלפות (ארבע מצלמות רפלקס ומצלמה חסרת מראה אחת), עדשת זום אולטרה רחבה מקצועית ועוד כמה הפתעות. זה היה צפוי. כל כך צפוי שכל המידע כבר דלף בימים האחרונים לרשת ואנו הבאנו את רובו בפניכם ...להמשך קריאה »

הכרזות CP+ 2015 – אולימפוס, פנטקס וסמסונג

5/2/2015 , עידו גנוט בנושאים: הכרזות מוצרים

הכרזות CP+ 2015 – אולימפוס, פנטקס וסמסונג
תערוכת +CP לשנת 2015 צפויה להיפתח ביפן בקרוב והיצרניות מתחילות בשורת ההכרזות הצפויה. היום הכריזו על דגמים חדשים פנטקס, אולימפוס וסמסונג ומחר צפויה כפי הנראה ההכרזה הגדולה של חברת קנון (אנחנו נעקוב ונביא את כל הפרטים כמובן). נפתח עם סמסונג אשר הכריזה היום על מצלמת ה-NX500 – מצלמה חסרת מראה קטנה ...להמשך קריאה »

LensRacks – מתקן אחסון ציוד צילום חכם

28/1/2015 , עידו גנוט בנושאים: Kickstarter

LensRacks – מתקן אחסון ציוד צילום חכם
צוברים עוד ועוד ציוד צילום והוא תמיד מבולגן? שלושה מפתחים מקנדה מצאו פיתרון מעניין - LensRacks – סוג של מדף מתכת המשלב מחזיקי עדשות, מצלמה וציוד אחר אליו ניתן לחבר בקלות את ציוד הצילום שלכם וגם להחליף עדשות בקלות מבלי צורך להסתבך עם פקקים. יש השומרים את ציוד הצילום במזוודות או בארגזים ...להמשך קריאה »

בקרוב: GoPro תשדרג קושחה ותביא לכם צילום ב-240 פריימים לשנייה

28/1/2015 , עידו גנוט בנושאים: חדשות תוכנה

בקרוב: GoPro תשדרג קושחה ותביא לכם צילום ב-240 פריימים לשנייה
ידיעה שחמקה לה מתחרת לראדר מתערוכת CES 2015 צפויה לשמח לא מעט משתמשים של מצלמות גופרו הפופולאריות. החברה צפויה הלכריז בחודש הבא על שורה של עדכוני קשוחה למצלמותיה שיביאו עימם מספר שידרוגים מעניינים במיוחד – להלן הפרטים. השיפורים עליהם מדובר יגיעו לשני הדגמים החדשים של החברה - HERO4 Black וה-HERO4 Silver אשר ...להמשך קריאה »

RØDELink – האופציה האלחוטית (השפויה)

26/1/2015 , עידו גנוט בנושאים: חדשות מוצרים נלווים

RØDELink – האופציה האלחוטית (השפויה)
חברת RØDE האוסטרלית השיקה לאחרונה מספר מוצרים חדשים ביניהם RØDELink – משדר אלחוטי מתקדם (וזול – באופן יחסי כמובן) המיועד לצלמי וידאו ווידאו רפלקסי ונועד לפעול במיוחד בסביבות רוויות בתשדורות אלחוטיות. משדרים אלחוטיים מקצועיים למיקרופונים הם בדרך כלל עסק יקר למדי. חברת RØDE המתמחה במיקרופונים ומוצרי סאונד אחרים החליטה לשנות את העניין ...להמשך קריאה »

Clicky