הרשמה לניוזלטר

ברוכים הבאים לערוץ החדשות של MegaPixel אשר הינו המקור המקיף ביותר בישראל לחדשות בנושאי צילום מהארץ ומהעולם.

בפיתוח: עדשת טמרון SP 15-30mm F/2.8 (עדכון – נוסף מחיר)

18/12/2014 , עידו גנוט בנושאים: הכרזות מוצרים

בפיתוח: עדשת טמרון SP 15-30mm F/2.8 (עדכון – נוסף מחיר)
חברת טמרון הכריזה בסוף השבוע האחרון על עדשה חדשה הנמצאת בימים אלו בפיתוח עבור מצלמות Full Frame ה- SP 15-30mm F/2.8 Di VC USD – עדשת זום אולטרה רחבה מהירה במיוחד. חברת טמרון הודיעה על פיתוח עדשת זום מקצועית אולטרה רחבה ייחודית למדי בעלת אורך מוקד של 15-30 מ"מ וצמצצם f/2.8 ...להמשך קריאה »

קשמיר: תיק צילום-טיולים ייעודי לצלמות

16/12/2014 , עידו גנוט בנושאים: Kickstarter

קשמיר: תיק צילום-טיולים ייעודי לצלמות
צלמות לא זכו עד היום להתייחסות רבה במיוחד מצד חברות תיקי הצילום אבל חברת f-stop החליטה לצאת בקמפיין קיקסטרטר חדש במטרה לגייס תמיכה לתיק צילום ייחודי אשר פונה לקהל צלמות הטבע עם שורה של תכונות מתקדמות. פרויקט קשמיר של חברת f-stop Gear ממיזורי הוא ייחודי למדי בנוף תיקי הצילום. התיק עצמו ...להמשך קריאה »

חסר לכם מקום? Seagate מכריזה על דיסק קשיח בנפח 8TB

14/12/2014 , עידו גנוט בנושאים: חדשות טכנולוגיה, חדשות מוצרים נלווים

חסר לכם מקום? Seagate מכריזה על דיסק קשיח בנפח 8TB
תמונות ובעיקר סרטונים תופסים נפחי אחסון הולכים וגדלים. חברת סיגייט הכריזה לאחרונה על עוד קפיצת דרך בתחום האחסון שתאפשר לכם לשמור על כל המידע החשוב שלכם במקום אחד (או לחילופין לאפשר גיבוי שלו) בצורה זולה יחסית. הסידק הקשיחה החדש של חברת סיגייט נועד אמנם בעיקר לשימוש עבור שרתי ענן אבל אין ...להמשך קריאה »

Omega Reflector – רפלקטור ראשון עם חלון

12/12/2014 , עידו גנוט בנושאים: חדשות מוצרים נלווים

Omega Reflector – רפלקטור ראשון עם חלון
חברת Westcott השיקה מוקדם יותר השבוע מוצר ייחודי ומעניין במיוחד – רפלקטור מלבני גדול ובמרכזו "חלון" המאפשר פתיחה וצילום דרכו ליצירת אפקט החזר מיוחד. Westcott היא אולי אחת החברות החדשניות ביותר בעולם בתחום עזרי התאורה. החברה האמריקנית הוותיקה השיקה בשנים האחרונות לא מעט חידושים אבל החידוש האחרון מדהים בפשטותו. ה-Omega Reflector ...להמשך קריאה »

Relio – השמש הפרטית שלכם

9/12/2014 , עידו גנוט בנושאים: הכרזות מוצרים

Relio – השמש הפרטית שלכם
אם אתם זקוקים לתאורה קטנה ועוצמתית למוצרים, אוכל, אוירה או כסתם תאורה נוספת קומפקטית במיוחד – לחברת Relio האיטלקית פיתרון מעניין להציע לכם. זוכרים את הביקורת שפרסמנו כאן בשנה שעברה על ה-BALLED Pro הגרמני? תאורת ה-LED הזעירה והאיכותית שפותחה עבור צילום מזון ומוצרים והוכיחה את עצמה כמועילה למדי. ובכן חברה איטלקית ...להמשך קריאה »

צילום סופר מהיר – עכשיו כל אחד יכול

5/12/2014 , עידו גנוט בנושאים: Kickstarter

צילום סופר מהיר – עכשיו כל אחד יכול
צילום מהיר הוא תחום טכני וותיק בעולם הצילום אבל צילום סופר מהיר הוא כבר מורכב הרבה יותר ודרש עד היום ציוד יקר מאד, מורכב ולעיתים אף מסוכן לשימוש. יזם בריטי החליט לקחת על עצמו את המשימה לפתח תאורה מיוחדת המבוססת על נורות LED המסוגלת לצלם במהירות אדירה של עד 1/2,000,000 ...להמשך קריאה »

X-Series Traction – פילטרים מתקדמים עם אחיזה משופרת

2/12/2014 , עידו גנוט בנושאים: Kickstarter

X-Series Traction – פילטרים מתקדמים עם אחיזה משופרת
קמפיין קיקסטרטר חדש מביא עימו 3 קווי פילטרים חדשים לעדשות ברמה גבוה במיוחד עם כמה חידושים מעניינים וקונספט מקורי במיוחד לקידום מכירות הקשור בגודל הפילטרים ועלותם. לא עובר שבוע בו אנו לא נשאלים בפורום לגבי פילטרים. השוק רווי ביצרנים – חלקם וותיקים ומוכרים וחלקם מוכרים פחות (ולעיתים חסרי שם). כעת מגיעה ...להמשך קריאה »

BW05 – מייצב המצלמה האולטימטיבי עם השלט האלחוטי

1/12/2014 , עידו גנוט בנושאים: Kickstarter

BW05 – מייצב המצלמה האולטימטיבי עם השלט האלחוטי
שוק עזרי הצילום המאפשרים לצלמי וידאו ווידאו רפלקסי לצלם סרטונים תוך כדי תנועה בצורה מיוצבת הולך וגדל מיום ליום. פרויקט קיקסטרטר חדש מנסה להביא מוצר חדש בעלות נמוכה יותר מחלק מן המתחרים עם יכולות מעניינות במשקל נמוך במיוחד שימנע את תופעת התעייפות הידיים שכה אופיינית למוצרים מקבילים בתחום. מייצבים משולבי ג'ירו ...להמשך קריאה »

Panlight – ראש רובוטי למבזק שלכם

23/11/2014 , עידו גנוט בנושאים: Kickstarter

Panlight – ראש רובוטי למבזק שלכם
פרויקט קיקסטרטר חדש מביא עימו ראש רובוטי המאפשר שינוי זווית וכיוון באמצעות שלט פשוט ממרחק של עשרות מטרים וכך מאפשר לצלמים לשנות את זווית המבזק מבלי לגשת אליו פיזית כשהוא מוצב הרחק מהמצלמה. משתמשים בפלאש חיצוני על עמוד תאורה ושונאים לכוון אותו כל פעם מחדש? רוצים להציב מצלמה קטנה במיקום גבוה ...להמשך קריאה »

MagSphere ו-MagBounce – המרככים המגנטיים הראשונים לפלאש שלך

21/11/2014 , עידו גנוט בנושאים: Kickstarter

MagSphere ו-MagBounce – המרככים המגנטיים הראשונים לפלאש שלך
פרויקט קיקסטרטר חדש מביא עימו זוג דיפיוזרים מגנטיים אשר מתיימרים להפוך את חייהם של הצלמים לפשוטים ונוחים יותר וגם לשפר את איכות התאורה שמספק הפלאש ביחס להתקנים דומים אחרים בשוק. בשנה שעברה יצאה חברת MagMod עם פרויקט קיקסטרטר ראשון אשר ניסה (בהצלחה רבה) לגייס מימון בכדי ליצור את ההתקן ראשון המסוגל ...להמשך קריאה »

Clicky