הרשמה לניוזלטר

ברוכים הבאים לערוץ החדשות של MegaPixel אשר הינו המקור המקיף ביותר בישראל לחדשות בנושאי צילום מהארץ ומהעולם.

סקירה ראשונה של הפוג'יפילם X-T10

20/5/2015 , עידו גנוט בנושאים: הכרזות מוצרים

סקירה ראשונה של הפוג'יפילם X-T10
מוקדם יותר השבוע השיקה חברת פוג'יפילם מצלמה שנייה מסדרת ה-X-T המתקדמת שלה והפעם דגם בסיסי, קטן וקל יותר אך עדיין בעל תכונות מתקדמות רבות ולא פחות חשוב זול בצורה משמעותית. סקירת וידאו ראשונה של המצלמה הועלתה לרשת ואנו מביאים אותה בפניכם. בנוסף פרטים גם על עדשת ה-90 מ"מ f/2.0 שהוכרזה ...להמשך קריאה »

פנסוניק חושפת – G7 מצלמת 4K להמונים

19/5/2015 , עידו גנוט בנושאים: הכרזות מוצרים

פנסוניק חושפת – G7 מצלמת 4K להמונים
פנסוניק עשתה מוקדם יותר היום צעד חשוב בהנגשת הצילום ברזולוציה אולטרה גבוהה לקהל הרחב בהכריזה על הדור השביעי של סדרת ה-G שלה אשר צפוי להימכר במחיר נמוך בהרבה ממצלמת ה-GH4 הפופולארית. כל הפרטים בידיעה הבאה. 4K הוא כאן והוא צפוי להיות הסטנדרט החדש – כך לפחות על פי פנסוניק. החברה השיקה ...להמשך קריאה »

חדש וחופשי להורדה – תוכנת ה-Hyperlapse Pro של מיקרוסופט

16/5/2015 , עידו גנוט בנושאים: חדשות טכנולוגיה, חדשות תוכנה

חדש וחופשי להורדה – תוכנת ה-Hyperlapse Pro של מיקרוסופט
לפני כשנה פרסמנו כאן כי חוקרים העובדים במעבדות מיקרוסופט פיתחו אלגוריתם חכם המאפשר יצירת סרטוני Hyperlapse – כעת תוצאות המחקר מגיעות לכולנו – ובחינם! במיקרוסופט עבדו בתקופה האחרונה על אלכוריתם המאפשר לדחוס סרטונים ארוכים יחסית הכוללים תנועה לתוך סרטון קצר ומיוצב. הבעיה העיקרית עם לא מעט סרטונים המתארים תנועה (רכיבה על אופניים, ...להמשך קריאה »

Lily: רחפן הסלפי האולטימטיבי

13/5/2015 , עידו גנוט בנושאים: חדשות מוצרים נלווים

Lily: רחפן הסלפי האולטימטיבי
רחפנים הופכים פופולאריים יותר ויותר ולא מעט צלמים החלו לעשות בהם שימוש בשנים האחונות. מוקדם יותר השבוע הוכרז רחפן זעיר ופשוט במיוחד אשר לא דורש יכולות הטסה כלשהן והוא מסוגל ללוות בלחיצת כפתור פשוטה את מפעילו, הוא עמיד למים וקטן וקל במיוחד. אף שרחפנים משמשים כיום למגוון מטרות – תחום הצילום ...להמשך קריאה »

אולימפוס: זוג עדשות אולטרה רחבות וגרסת טיטניום ל-OM-D E-M5 II

12/5/2015 , עידו גנוט בנושאים: הכרזות מוצרים

אולימפוס: זוג עדשות אולטרה רחבות וגרסת טיטניום ל-OM-D E-M5 II
מוקדם יותר היום הכריזה אולימפוס על שורה של מוצרים חדשים ובראשם זוג עדשות חדשות - M.Zuiko Digital ED 7-14mm F2.8 Pro וה-M.Zuiko Digital ED 8mm F1.8 Fisheye – עדשת עין הדג המהירה בעולם. בנוסף הכריזה החברה על גרסת טיטניום למצלמת ה-OM-D E-M5 II (וכן עדכון קושחה למצלמה יחד עם עדכון לדגם ...להמשך קריאה »

הדגמה ראשונה של עדשת ה-Canon 50mm f/1.8 STM החדשה

11/5/2015 , עידו גנוט בנושאים: הכרזות מוצרים

הדגמה ראשונה של עדשת ה-Canon 50mm f/1.8 STM החדשה
מוקדם יותר היום הוכרזה (כצפוי) על ידי קנון עדשת ה-50 מ|"מ f/1.8 החדשה של החברה אחרי כשני עשורים מאז הוכרזה העדשה הקודמת. הגרסה החדשה עושה שימוש ב-STM stepping motor לביצועי פוקוס משופרים בסטילס ובעיקר בוידאו אנו מביאים לכם הערב גם הדגמה קצרה של ביצועי הפוקוס של העדשה. רק לפני כשבוע פרסמנו ...להמשך קריאה »

חדש מלייקה: M Monochrom Type 246 עם וידאו בשחור לבן

30/4/2015 , עידו גנוט בנושאים: הכרזות מוצרים

חדש מלייקה: M Monochrom Type 246 עם וידאו בשחור לבן
חברת לייקה השיקה מוקדם יותר היום מצלמה חדשה בעלת חיישן שחור לבן ייעודי. הדגם החדש (type 246) כולל חיישן חדש ברזולוציה גבוהה יותר ומעבד חדש המאפשר בין השאר לראשונה גם צילום וידאו ברזולוציה גבוהה מלאה – וכמובן – בשחור לבן. לנו הזדמן לנסות את הלייקה מונוכרום המקורית בתערוכת פוטוקינה 2012 במשך ...להמשך קריאה »

LG G4: הזווית הצילומית

28/4/2015 , עידו גנוט בנושאים: הכרזות מוצרים, חדשות טכנולוגיה, חדשות מוצרים נלווים

LG G4: הזווית הצילומית
חברת LG השיקה הערב (לאחר לא מעט שמועות והדלפות) את מכשיר הדגל החדש שלה – ה-G4. המכשיר כולל שיפורים משמעותיים בתחום הצילום בו משקיעה חברת LG לא מעט בתקופה האחרונה. בתקופה האחרונה דלף לרשת לא מעט מידע בנוגע למכשיר הדגל הצפוי של חברת LG המיועד להחליף את ה-G3 (ראו ידיעה שלנו ...להמשך קריאה »

חדש מצייס: סדרת עדשת Batis עם המסך המובנה

23/4/2015 , עידו גנוט בנושאים: הכרזות מוצרים

חדש מצייס: סדרת עדשת Batis עם המסך המובנה
חברת צייס הגרמנית השיקה מוקדם יותר השבוע זוג עדשות מסדרה חדשה אותה היא מכנה Batis. הסדרה החדשה מיועדת למצלמות סדרת ה-A7 של סוני (תושבת FE) וכוללות פוקוס אוטומטי ותוספת מעניינת – מסך OLED המציג את נתוני הפוקוס. בשנה שעברה הציגה צייס את סדרת עדשות ה-Loxia – עדשות איכותיות ומהירות עבור מצלמות סדרת ...להמשך קריאה »

הוכרזו: לייטרום 6 ולייטרום CC – סקירה מקיפה

21/4/2015 , עידו גנוט בנושאים: חדשות תוכנה

הוכרזו: לייטרום 6 ולייטרום CC – סקירה מקיפה
זמן קצר לפני כניסת יום הזיכרון הכריזה חברת אדובי על זוג גרסאות חדשות לתוכנת הלייטרום הפופולארית. גרסה אחת מיועדת להימכר כחלק מחבילת ה-Creative Cloud של אדובי בתשלום חודשי קבוע (יחד עם פוטושופ או עם תוכנות אחרות) וגרסה שנייה כתוכנה נפרדת לרכישה קבועה – כל הפרטים בידיעה המקיפה הבאה. נפתח תחילה עם ...להמשך קריאה »

Clicky