הרשמה לניוזלטר

ברוכים הבאים לערוץ החדשות של MegaPixel אשר הינו המקור המקיף ביותר בישראל לחדשות בנושאי צילום מהארץ ומהעולם.

ניקון מכריזה על פיתוח מצלמת על חדשה – D5 ומבזק מתקדם

19/11/2015 , עידו גנוט בנושאים: הכרזות מוצרים, שמועות

ניקון מכריזה על פיתוח מצלמת על חדשה – D5 ומבזק מתקדם
הבוקר הכריזה ניקון כי היא נמצאת בימים אלו בשלבי פיתוח של מצלמה מקצועית חדשה אשר תחליף בעתיד את דגם ה-D4S ותקרא (כמה לא מפתיע) D5. בנוסף פרסמה החברה התייחסות לפיתוח מבזק מתקדם. הידיעה הלאקונית שפורסמה על ידי ניקון הבוקר לא חשפה כמעט דבר אודות הפיתוח של ניקון פרט לשמה של המצלמה ...להמשך קריאה »

סוני מכריזה על ה-A68 מצלמת כניסה מתקדמת עם "פוקוס 4D"

6/11/2015 , עידו גנוט בנושאים: הכרזות מוצרים

סוני מכריזה על ה-A68 מצלמת כניסה מתקדמת עם
חברת סוני הכריזה אמש על מצלמת כניסה מתקדמת חדשה בשם A68 בעלת תושבת A, אחרי תקופה ארוכה למדי בה הכריזה אך ורק על מצלמות חסרות מראה. המצלמה החדשה כוללת מערכת פוקוס מתקדמת ומספר תכונות חדשניות נוספות. מזה זמן שסוני לא הכריזה על מצלמה חדשה בעלת תושבת A (התושבת הקלאסית של מצלמות ...להמשך קריאה »

RapidMount – לחבר פלאש לכל דבר

26/10/2015 , עידו גנוט בנושאים: חדשות מוצרים נלווים

RapidMount – לחבר פלאש לכל דבר
חברת Tether Tools משיקה  ליין חדש של עזרים שנועדו לאפשר חיבור של מבזקים, מיקרופונים ואפילו מצלמות קלות כמעט לכל עצמם בעל משטח ישר וחלק בקלות ובנוחות ולאפשר בכך לחסוך נשיאה של חצובות ועמודים תאורה בצילומי שטח ואירועים. Tether Tools האמריקנית ידועה במוצרים החדשניים שלה בתחום העזרים לצילום – החל משולחנות למחשבים ...להמשך קריאה »

Western Digital רוכשת את סנדיסק בעסקת ענק

21/10/2015 , עידו גנוט בנושאים: חדשות טכנולוגיה

Western Digital רוכשת את סנדיסק בעסקת ענק
שוק הטכנולוגיה התבשר היום על עסקת ענק בין שתי חברות מובילות בתחום האחסון – חברת Western Digital וחברת סנדיסק. הראשונה שילמה לא פחות מ-19 מיליארד דולר תמורת הזכות להשתלט על סנדיסק אשר בתקופה האחרונה פעלה באופן אקטיבי למציאת רוכש. אף שהצורך באחסון לא קטן בשנים האחרונות ולמעשה גדל – מספר שינויי מגמות ...להמשך קריאה »

הוכרזה הלייקה SL – חסרת המראה המתקדמת בשוק?

20/10/2015 , עידו גנוט בנושאים: הכרזות מוצרים

הוכרזה הלייקה SL – חסרת המראה המתקדמת בשוק?
לייקה עוסקת מזה מספר שנים בפיתוח מצלמה חסרת מראה ומוקדם יותר היום היא חשפה את התוצאה של מאמץ הפיתוח הממושך הזה בדמותה של הלייקה SL – כל הפרטים. לא מעט שמועות היו בנוגע לחסרת המראה של לייקה (אנו שוחחנו עם נציגי החברה בנושא כבר לפני כמעט 4 שנים), אך היום החליטו ...להמשך קריאה »

סיגמא מכריזה: עדשת 20MM F/1.4 DG HSM ART

17/10/2015 , עידו גנוט בנושאים: הכרזות מוצרים

סיגמא מכריזה: עדשת 20MM F/1.4 DG HSM ART
חברת סיגמא הכריזה במהלך סוף השבוע על עדשה רחבה ומהירה במיוחד מסדרת ה-ART האיכותית המותאמת למצלמות Full Frame של קנון וניקון – להלן הפרטים.  העדש ההחדשה - 20MM F/1.4 DG HSM ART היא הרחבה ביותר בסדרת ה-ART (כעדשת פריים) והיא כוללת: אורך מוקד 20 מ"מ, צמצם f/1.4 (כיסוי Full Frame). מבנה אופטי הכולל 15 ...להמשך קריאה »

מבט ראשון על הסוני RX1R II – "קומפקטית על"

16/10/2015 , עידו גנוט בנושאים: הכרזות מוצרים

מבט ראשון על הסוני RX1R II –
מוקדם יותר השבוע הכריזה חברת סוני על מצלמת ה-RX1R II – דגם חדש בסדרת המצלמות הקומפקטיות בעלות החיישן הגדול של החברה. הדגם החדש כולל מספר חידושים מעניינים אשר הופכים אותו על הנייר לפחות למצלמה הקומפקטית המתקדמת בעולם. מצלמת ה-RX1 וה-RX1 R (ללא ה-Low pass filter) היו פורצות דרך כשהוכרזו – הן ...להמשך קריאה »

צייס מכריזה על עדשת אוטוס 28 מ"מ ועל עדשת לוקיסה 21 מ"מ f/2.8

14/10/2015 , עידו גנוט בנושאים: הכרזות מוצרים

צייס מכריזה על עדשת אוטוס 28 מ
מוקדם יותר הבוקר הכריזה חברת צייס הגרמנית על עדשת אוטוס שלישית בסדרה – רחבה ומהירה – 28 מ"מ f/1.4 המצטרפת לעדשה נוספת שהוכרזה על ידי החברה מוקדם יותר השבוע - Loxia 2.8/21. עדשות האוטוס של צייס נחשבות (ובצדק) לעדשות הסידרתיות החדות ביותר שיוצרו בשנים האחרונות למצלמות רפלקס (אנו בדקנו באתר הבת שלנו ...להמשך קריאה »

קנון משיקה: EOS M10, PowerShot G5 X ו-PowerShot G9 X

13/10/2015 , עידו גנוט בנושאים: הכרזות מוצרים

קנון משיקה: EOS M10, PowerShot G5 X ו-PowerShot G9 X
חברת קנון השיקה הבוקר שורה של מוצרים ובניהם לא פחות מ-3 מצלמות חדשות – שתיים מסדרת ה-PowerShot הקומפקטית (עם חיישנים גדולים) ומצלמה חסרת מראה. בנוסף הוכרזו גם מספר עדשות למצלמות חסרות המראה של החברה. רק לפני מספר ימים דיווחנו כאן על כך שחברת קנון צפויה להכריז בקרוב על מספר מוצרים חדשים ...להמשך קריאה »

אדובי מעדכנת את פוטושופ/לייטרום ושורה של מוצרים ניידים (אוקטובר 2015)

7/10/2015 , עידו גנוט בנושאים: חדשות תוכנה

אדובי מעדכנת את פוטושופ/לייטרום ושורה של מוצרים ניידים (אוקטובר 2015)
אמש בשעת ערב עדכנה חברת אדובי שורה ארוכה מאד של תוכנות ואפליקציות וביניהן גם את תוכנת הפוטושופ והלייטרום הפופולאריות. אנו מביאים לכם סיכום וסרטונים המציגים כמה מן החידושים המעניינים שהגיעו בעדכון האחרון. נפתח עם לייטרום אשר זכתה לגרסה 6.2 וכוללת שיפורים בפונקציית ה-HAZE, כלי ייבוא חדש מהמצלמה, כרטיס וכו', והרבה מאד ...להמשך קריאה »

Clicky