הרשמה לניוזלטר

ברוכים הבאים לערוץ המאמרים והכתבות של MegaPixel בו מופיעים מאמרים מקיפים וכתבות עומק בנושאים שונים ומגוונים הקשורים לצילום.

עשרת הכתבות הנצפות של 2014 ב-MegaPixel

31/12/2014 , עידו גנוט בנושאים: 10 הגדולים, סיכום שנה

עשרת הכתבות הנצפות של 2014 ב-MegaPixel
כבכול שנה אנו אנו שמחים להביא בפניכם את סיכום השנה החולפת והפעם 10 הכתבות הנצפות ביותר ב-2014 באתר MegaPixel. כמו תמיד נפתח עם טיפה נוסטלגיה מסיכומי השנים הקודמות למי שרוצה להיזכר: סיכום 2010 בצילום, סיכום שנת 2011 בצילום, סיכום שנת 2012 בצילום ומהשנה הקודמת – סיכום שנת 2013 בצילום. השנה החלטנו להציג לכם את הכתבות הנצפות ביותר מבלי לקחת ...להמשך קריאה »

פוטוקינה 2014: סיכום התערוכה בתמונות

21/9/2014 , עידו גנוט בנושאים: סיקור אירועים, תערוכות

פוטוקינה 2014: סיכום התערוכה בתמונות
תערוכת פוטוקינה נסגרה בסוף השבוע בעיר קלן שבגרמניה והיום אנו מביאים בפניכם סיקור בלעדי מרצפת התערוכה הכולל סרטון קצר המציג כמה מן הביתנים ובנוסף כמות עצומה של תמונות המרכזת (כמעט) את כל המוצרים החדשים שהוכרזו בתערוכה. כבכול שנתיים אנו מביאים לכם סיקור ישיר מתערוכת פוטוקינה. השנה הצלם יונתן בר צבי היה ...להמשך קריאה »

פוטוקינה: סיקור בתמונות, חלק א' – סמסונג ועוד

17/9/2014 , עידו גנוט בנושאים: סיקור אירועים, תערוכות

פוטוקינה: סיקור בתמונות, חלק א' – סמסונג ועוד
תערוכת פוטוקינה נפתחה אמש בעיר קלן שבגרמניה והיום אנו מביאים בפניכם סיקור ראשון מתוך מספר סיקורים בלעדיים מרצפת התערוכה. החלק הראשון כולל מבט קצר על הביתן של חברת סמסונג וההכרזות המשמעותיות שלה אותן ביקרנו בהרחבה אמש. כבכול שנתיים אנו מביאים לכם סיקור ישיר מתערוכת פוטוקינה. השנה נציג האתר, הצלם יונתן בר ...להמשך קריאה »

ראיון מיוחד: זיו קורן והקנון G1X MKII בתל אביב

5/3/2014 , עידו גנוט בנושאים: ראיונות

ראיון מיוחד: זיו קורן והקנון G1X MKII בתל אביב
זיו קורן זכה לאחרונה לכבוד מיוחד כאשר הפך לצלם הישראלי הראשון אשר נושא על כתפיו קמפיין פרסום שלם של חברת צילום. הקמפיין החדש למצלמת ה-G1X MKII צולם בהשראתו (ובהשתתפותו) ברחובות תל אביב ויפו בראשית חודש פברואר בסיוע צוות גדול של חברת קנון שהגיע במיוחד ארצה, ואנו ב-MegaPixel זכינו לקיים ראיון ...להמשך קריאה »

סיכום תערוכת 2014 +CP

22/2/2014 , עידו גנוט בנושאים: תערוכות

סיכום תערוכת 2014 +CP
תערוכת +CP שהסתיימה בראשית השבוע החולף ביפן לא הביאה עימה אולי חידושים כמו בשנים עברו, אך הוצגו בה בכל זאת מספר מוצרים חדשים כולל כמה הפתעות מעניינות למדי ואנו שמחים להביא לכם סיכום מפורט אודות כל אחת מן היצרניות. קנון קנון היא אולי אחת מהאכזבות הגדולות של +CP השנה – החברה חשפה ...להמשך קריאה »

CES 2014 – מסכמים את תחום הצילום

13/1/2014 , עידו גנוט בנושאים: סיקור אירועים

CES 2014 – מסכמים את תחום הצילום
תערוכת CES 2014 הסתיימה זה מכבר ובמסגרתה הוכרזו עשרות רבות של מוצרים חדשים בתחום הצילום וכעת הגיע זמן הסיכומים. ערכנו עבורכם תקציר של המיטב וגם, כמה מילים על מה שעוד מחכה לנו בתקופה הקרובה. תערוכת CES איננה תערוכת צילום כי אם תערוכה המוקדשת לטכנולוגיה וגדג'טים (באנגלית פשוט consumer electronics). יחד עם ...להמשך קריאה »

סיכום שנת 2013 בצילום

1/1/2014 , עידו גנוט בנושאים: סיכום שנה

סיכום שנת 2013 בצילום
עם פתיחת שנת 2014 אנו שמחים להביא בפניכם את סיכום השנה החולפת בתחום הצילום בעולם, בארץ וגם כאן אצלנו באתר כפי שאנו עושים בכל שנה. כמו תמיד נפתח עם טיפה נוסטלגיה מסיכומי השנים הקודמות – סיכום 2010 בצילום, סיכום שנת 2011 בצילום וסיכום שנת 2012 בצילום. השנה החולפת תיזכר כשנה שיצרניות הצילום ...להמשך קריאה »

כנס הצילום של ישראל 2013 – סיכום בתמונות

10/11/2013 , עידו גנוט בנושאים: סיקור אירועים

כנס הצילום של ישראל 2013 – סיכום בתמונות
לפני כשבוע נערך באוניברסיטת ת"א אירוע גדול בתחום הצילום בהשתתפות אלפי צלמים ישראליים, שורה של מרצים בולטים ואטרקציות נוספות. נציגי האתר MegaPixel השתתפו באירוע ואנו מביאים בפניכם היום סיכום קצר ותמונות. בדומה לשנה שעברה גם השנה הגיעו צלמים רבים וחובבי צילום ישראלים מכל רחבי הארץ אל כנס הצילום שהתקיים הפעם באוניברסיטת ...להמשך קריאה »

בלעדי: כך פיתחתי את ה- Light-Blaster – ראיון עם אודי תירוש

18/9/2013 , עידו גנוט בנושאים: ראיונות

בלעדי: כך פיתחתי את ה- Light-Blaster – ראיון עם אודי תירוש
ביולי השנה חשפנו כאן את ה- Light-Blaster – מוצר ייחודי ומעניין אשר משלב מקרן שקופיות קטן וזול המורכב מחיבור לחצובה, למבזק סטנדרטי ולעדשה (עם תושבת EF של קנון – מתאמים לניקון זמינים בתוספת תשלום). במרכז נמצא ליבו של המכשיר והוא מתאם שקופיות זעיר המאפשר לכם להשתמש בשקופיות הקיימות ברשותכם או ...להמשך קריאה »

סיכום תחום הצילום: תערוכת IFA 2013

9/9/2013 , עידו גנוט בנושאים: תערוכות

סיכום תחום הצילום: תערוכת IFA 2013
תערוכת האלקטרוניקה הגדולה IFA 2013 אשר נפתחה בברלין בשבוע שעבר (עם כניסת החג) הביאה איתה מבול של הכרזות גם בתחום הצילום – ערכנו עבורכם ריכוז של כל הדברים המעניינים שהוכרזו ואנו מביאים בפניכם סיקור מיוחד. אף שתערוכת IFA איננה תערוכת צילום, היא בהחלט מביאה עימה בכל שנה לא מעט הכרזות הנוגעות ...להמשך קריאה »

Clicky