ראשי Photoshop Lightroom 3

Photoshop Lightroom 3

-מדור פרסומי-

Photoshop Lightroom 3

פשט את תהליך הצילום מתחילתו ועד סופו

Lightroom 3 עוזר לך להפיק את המיטב מתמונותיך, בין אם אתה משפר תמונה אחת, מחפש 10 תמונות, מעבד מאות או מארגן אלפים.

תכונות עיקריות:

סביבת עריכה לא הרסנית – ערוך בסביבה לא הרסנית אשר מעודדת אותך לעשות ניסויים. התמונות המקוריות שלך תמיד מוגנות משינויים וקל לחזור על צעדיך או לשמור הרבה גרסאות של כל תמונה.

עיבוד תמונה מעולה – הוצא את הטוב ביותר מתמונותייך עם מכוונים העדכניים ביותר לעיבוד תמונה אשר עובדים עם קבצי RAW של יותר מ-290 דגמים של מצלמות כמו כן קבצי JPEG, TIFF ועוד סוגי קבצים. עשה תיקונים כללים מדוייקים או תקן אזורים מסויימים כדי לקבל את המראה שאתה רוצה. השחר או הבהר, הפוך לשחור לבן, הוסף גרעיניות, הסר רעש, כוונן חדות, הכהה קצוות ועוד.

סביבה אינטואיטיבית – תהיה יותר פרודוקטיבי ויעיל, ותהנה מהחופש והיצירתיות שבאים עם עבודה עם כלים מצויינים שעוצבו במיוחד לצלמים. הסביבה האינטואיטיבית והמכוונים של לייטרום קלים לשליטה ונותנים לך להשלים המהירות ובקלות את משימות הצילום שלך.

ביצועים מואצים – כאשר משימות הצילום הדיגיטלי נעשות מהר יותר יש לך יותר זמן לצלם ולשווק את עבודותיך. ביצועים שכבר מהירים הואצו בצורה דרמטית בלייטרום 3, כדי לחסוך לך זמן מהמבט הראשון ועד לתמונה הסופית.

ניהול תמונות –  תהנה מאוסף של תכונות עוצמתיות לניהול התמונות שלך, גמישות בדירוג ובתיוג, ומצא בקלות את התמונות שלך בעזרת מגוון רחב של תגיות מטא נתונים ומידע.

הפחתת רעשים מעולה – בעזרת טכנולוגיה חדשה להפחתת רעשים תוכל להציג תמונות שצולמו ב-ISO גבוה, בצורה טבעית ומדהימה. לא תצטרך יותר ממה שקיים בלייטרום 3 כדי לקבל תמונות נקיות ביותר, לא משנה באיזה ISO הן צולמו.

שיפורים בלחיצה אחת להרבה תמונות – חסוך בזמן של עיבוד של תמונות אשר צולמו באותם תנאים ע"י השמת אותן הגדרות פיתוח לכל התמונות בבת אחת בעזרת תבניות מוגדרות מראש או בעזרת אפשרות הסנכרון.

אינטגרציה עם פליקר – עבודה משולבת בין לייטרום ופליקר. כאשר חברים או לקוחות ישלחו הערות ויידרגו בגלריות שלך שבפליקר, תוכל לראות מיידית את המשוב שלהם, בספרייה שבלייטרום 3, בצד התמונות שלך.

ביצועים מהירים חוצי פלטפורמות – האץ משימות יומיומיות ועבד את תמונותיך מהר יותר עם ע"י ניצול היתרון של תמיכה ב-64 bit. השתמש ביתרון שיש ביכולות המתקדמות בטיפול הזיכרון שיש למערכות ההפעלה החדשות של Mac OS ו-Windows.

תבניות של פיתוח – חסוך בזמן ע"י השמה מהירה של המראה החביב עליך על התמונות. כאשר הגעת לשלמות מבחינת המראה על תמונה שעבדת עליה – אפקט שחור לבן עם ניגודיות גבוהה או תמונת צבע מאד רווייה לדוגמא, אתה פשוט שומר את ההגדרות כתבנית ומשתמש בה על שאר התמונות שלך מתי שתרצה. הרבה תבניות כלולות בלייטרום, ואלפים רבים של תבניות זמינות מהקהילה העולמית המשגשגת של הצלמים והמומחים של לייטרום.

מצגת וידאו עם מוזיקה – הראה את תמונותיך ללקוחות, חברים או משפחה עם יותר סגנון בעזרת מצגת אלגנטית עם מוזיקה. קל ליצור מצגות, וניתן לשתף אותן בקלות ע"י יצוא שלהן כסרטי וידאו, אפילו ברזולוציה גבוהה (HD).

צילום ישירות ללייטרום – ייבא וצפה מיידית בתמונות ברגע הצילום. בצורה זו ניתן לבדוק מיד את התאורה, הפרטים הקטנים ביותר או את הארגון על הסט. או שתוכל לקבל משוב מיידי מהלקוחות שלך או מנושאי הצילום שלך.

אינטגרציה הדוקה עם פוטושופ – בחר תמונה או כמה תמונות ופתח אותן אוטומטית בפוטושופ לעריכה ברמת הפיקסל או מזג מספר תמונות לפנורמה, לתמונת HDR או לקובץ רב שכבות. לאחר שתסיים לערוך בפוטושופ ראה את התוצאות מיד בלייטרום.

תיקוני עיוותי עדשה – תקן במהירות ובקלות פגמים הנובעים מהעדשה כמו עיוות גיאומטרי, אברציה כרומטית ו-vignetting. אפילו תמונות שצולמו עם העדשות הטובות ביותר ישופרו.

תמיכה בקבצי וידאו ממצלמות DSLR – תמיכה חדשה לקבצי וידאו מרוב מצלמות DSLR, נותנת לך לנהל ולארגן ביתר קלות תמונות ווידאו זה לצד זה.

סימן מים בתמונות – הטמע בקלות את זהותך או את המותג שלך והלוגו בתמונותיך עם יותר אפשרויות להתאמה אישית של המראה. הכלי החדש של סימן המים מאפשר לך לשים טקסט או גרפיקה כסימן מים על תמונה עם אפשרות לכוונן את הגודל, המיקום והשקיפות.

ייבוא תמונות בקלות – חסוך זמן עם ייבוא מהיר של תמונות. הממשק לייבוא, המעוצב מחדש, קל לניווט ולארגון עם אינדיקציות ויזואליות ברורות היכן תהיינה התמונות שלך וכיצד הן יתארגנו אחרי שתוריד אותן למחשב.

צילום ישירות ללייטרום – ייבא וצפה מיידית בתמונות ברגע הצילום. בצורה זו ניתן לבדוק מיד את התאורה, הפרטים הקטנים ביותר או את הארגון על הסט. או שתוכל לקבל משוב מיידי מהלקוחות שלך או מנושאי הצילום שלך.

תיקון פרספקטיבה – השג תוצאות יותר טבעיות ע"י תיקון פרספקטיבה עוצמתי ולא הרסני.הפחת או הסר את העיוות שעלול להווצר, לדוגמא, כאשר אתה מצלם תמונה כשהמצלמה מכוונת למעלה, דבר הגורם לבניינים להראות כאילו הם נשענים אחורה בתמונה.

יותר גמישות בפריסת ההדפסה – הצג את עבודותיך בפורמטים יצירתיים יותר בעזרת פריסת הדפסה הניתנת להתאמה, שתוכל להשתמש שוב ע"י שמירתה כתבנית. בעזרת כלי היצירה החדש תוכל לגרור תמונה אחת או כמה תמונות שונות ולשנות את גודלן ומיקומן כפי שתרצה בפריסת ההדפסה.

סימולצית גרעיניות של פילם – השתמש במכוונים חדשים כדי לשלוט בקלות על הכמות, גודל ואת החספוס של הגרעון שתוכל להוסיף לתמונות שלך כדי לדמות צילום בפילם.

אודות קוויקסופט – יבואנית מוצרי Adobe בישראל

קוויקסופט בע"מ נוסדה בשנת 1990. החברה החלה בפיתוח המודעות בשימוש בתוכנות מדף בינלאומיות ויישומן בשוק הישראלי. כמו כן עסקה החברה בפיתוח טכנולוגיות בתחום ניהול אובייקטים מהמתקדמות בעולם. מבין המוצרים אשר מוכרים לציבור בישראל נציין את תוכנת מנה"ל שמאוחר יותר הוסבה לאפליקציה פיננסית Business One המשווקת ע"י חברת SAP ביותר מ-70 מדינות בעולם.

קוויקסופט התחייבה להקמת בית אדובי בישראל, ומשרדיה ממוקמים ברחוב התדהר 16, בית אתגרים, רעננה. חברת קוויקסופט משקיעה בקידום המוצרים והמערכות השונות של Adobe בישראל. הן בתחום עיבוד התמונה והן באוטנטיות המסמכים. קוויקסופט נרתמה להחדרת הטכנולוגיה באמצעות יצירת גישה ללקוח לכל אמצעי המידע ש Adobe  מספקת ושחלקם מוצגים בשפה העברית.

quicksoft

-מדור פרסומי-

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.