ראשי חדשות הכרזות מוצרים סיגמא מכריזה על ה-DP1S

סיגמא מכריזה על ה-DP1S

0
0

חברת סיגמא הכריזה היום על גרסא מעודכנת של ה-DP1 שלה אשר שוחררה במרץ 2008. הגרסה המעודכנת משמרת את היכולות הבסיסיות של הדגם המקורי ובכלל זה חיישן 14 מגה פיקסל מסוג FOVEON (בגודל 20.7 על 13.18 מ"מ – קטן במעט מחיישני ה-APS-C המשמשים במצלמות הרפלקס של קנון, ניקון, סוני וכו'). בדומה לקודמתה העדשה הקבועה (לא מדובר במצלמת רפלקס) של ה-DP1S היא רחבה – 16.6 מ"מ (שווה ערך ל-28 מ"מ ב-35 מ"מ) ובעלת צמצם F4.

מעניין לראות שאף שעברה שנה וחצי סיגמא בחרה שלא להחליף את המעבד בדגם המחודש של המצלמה אבל כן הוסיפה מספר תכונות מדגם ה-DP2 בניהן ניצול נוח יותר של הכפתורים ואפשרות לצלם בפורמט RAW ו-JPEG ביחד ובנפרד. כמו כן מסרה החברה כי לדגם החדש יכולת משופרת לצילום עצמים עם תאורה אחורית. בדומה לדגם המקורי גם לדגם הנוכחי תואמים מספר אביזרים בניהם עינית חיצונית (VF-11) ופלאש (EF-140 DG). לא מפתיע גם אם מעט מאכזב לראות כי גם הדגם המשודרג כמו קודמו כולל יכולת צילום וידאו נחותה ביותר (240×320 ב-30 פריימים לשנייה).

את המפרט המלא של ה-DP1S ניתן למצוא באתר. מחברת סיגמא לא ידעו למסור לנו תאריך השקה מדויק או מחיר בשלב זה אבל יש להניח שמחירה של הגרסה המחודשת לא יהיה שונה מהותית מדגם ה-DP1 הנמכר כיום בחו"ל סביב 550$ דולר.

טען עוד כתבות קשורות
טען עוד ב הכרזות מוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *