ראשי חדשות סמסונג משיקה את ה-T5 – כונן SSD זעיר ומהיר במיוחד

סמסונג משיקה את ה-T5 – כונן SSD זעיר ומהיר במיוחד

0
1

חברת סמסונג השיקה מוקדם יותר השבוע את ה-T5, כונן SSD באורך 7 ס"מ עם חיבור USB C וקצב העברת נתונים מהיר במיוחד – אידאלי עבור מי שזקוק להתקן אחסון מידע זעיר ומהיר לתמונות ובעיקר סרטונים (כולל עריכה של סרטונים ברזולוציה גבוהה ואולטרה גבוהה בדרכים).

ה-T5 הוא השלישי בסרת כונני ה-T הזעירים של סמסונג. הראשון הושק ב-2015 (T1) ושנה מאוחר יותר כבר השיקה סמסונג בתערוכת CES את הדגם השני בסדרה (T3 – ראו ידיעה) עם קצבי העברה גבוהים אף יותר.

ה-T5 הזעיר של סמסונג

Samsung-T5-size

הדגם החדש מביא עימו כמה שיפורים המרכזם חיבור USB-C (ההתקן מגיע עם כבל USB-C ל-USB-C וגם USB-C ל-USB-A למי שהחיבור החדש לא זמין לו – קחו בחשבון שבמקרה של כבל USB-A גם בפורמט 3.1 סביר שתקבלו מהירויות נמוכות יותר מבחיבור USB-C). אם אנו מדברים על מהירות הדגם החדש מסוגל להגיע למהירויות העברה (קראיה וכתיבה של סביב 530 מגה בייט לשנייה על פי סמסונג – בערך 100 מגה בייט לשנייה יותר מדגם ה-T3).

מבחינת מחירים מדובר על סכומים שמתחילים מכ-130 דולרים לנפח של 250 ג'יגה בייט ומטפסים עד כ-800 דולרים לנפח של 2TB (פי 10 בדיוק מכונן מכאני נייד של WD לדוגמא – אך כמובן עמיד יותר ובעיקר מהיר הרבה יותר).

  • Samsung 250GB T5 Portable Solid-State Drive – $130
  • Samsung 500GB T5 Portable Solid-State Drive – $199
  • Samsung 1TB T5 Portable Solid-State Drive – $397
  • Samsung 2TB T5 Portable Solid-State Drive – $797

בעבר לא היה יבוא רשמי של דגמי ה-T של סמסונג – אנו מקווים שהיבואנים הרשמיים ישנו את דעתם כעת ואנו ננסה להשיג מוצר לבדיקה ברגע שנוכל.

סרטון רשמי קצר המציג את ה-T5 של סמסונג

טען עוד כתבות קשורות
טען עוד ב חדשות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *