ראשי חדשות אתר פוטוקינה 2012: אתם שואלים יצרניות הצילום עונות

פוטוקינה 2012: אתם שואלים יצרניות הצילום עונות

6
0

אנו שמחים לחשוף היום חלק נוסף בפרויקט פוטוקינה 2012 של האתר MegaPixel – שאלות ותשובות שלכם הגולשים לחברות הצילום הגדולות.

לאחר חודשים ארוכים של תכנון ותיאום דקדקני מול נציגיהן של כל יצרניות הצילום המרכזיות אנו גאים לחשוף היום את פרויקט השאלות והתשובות שלנו לתערוכת פוטוקינה (כחלק מפרויקט MegaPixel@photokina 2012). במסגרת תערוכת הצילום הגדולה אשר תיפתח בעיר קלן שבגרמניה בשבוע הבא צפויים נציגי האתר להיפגש לראיונות נרחבים עם כתריסר בכירים בחברות הצילום המובילות.

אנו מכינים בימים אלו שורה של שאלות לנציגי החברות (כפי שעשינו גם בתערוכה הקודמת ובראיונות התכופים אותם אנו מקיימים עם נציגי התעשיה באופן שוטף) אך הפעם החלטנו להוסיף מספר שאלות אשר מקורן בגולשי האתר.

פוטוקינה 2012 – אנו שואלים עבורכם – החברות עונות

photokina 2012 interview

כיצד תוכלו גם אתם לשאול שאלות? פשוט מאד! פתחנו עבורכם 4 שרשורים רלבנטיים בפורום וכל משתמש רשום יוכל להציע במסגרתם שאלות. חשוב להבין מראש כי חלק מן החברות מבקשות לראות את השאלות מראש ומאשרות אותן (לטוב או לרע זה הנוהג בתעשיה בעיקר ככל שמדובר בחברות המובילות המעסיקות צי של אנשי יחסי ציבור אשר לעיתים קרובות משתתפים בעצמם בראיון ומפקחים עליו). ניתן לשאול שאלות טכניות/טכנולוגיות, שאלות שיווקיות ואפילו שאלות היסטוריות. שאלות פוגעניות, מעליבות או קנטרניות יפסלו על הסף.

 • לשרשור שאלות עבור חברת קנון.
 • לשרשור שאלות עבור חברת ניקון.
 • לשרשור שאלות עבור חברת סוני.
 • לשרשור שאלות עבור יתר החברות (אולימפוס, הסבלבד, ממיה/ליף, זייס/צייס, לייקה, סאמיאנג וכו').

אנו מזכירים שוב כי גולשים המתכננים לבקר בתערוכת פוטוקינה 2012 ומעוניינים לסייע בסיקור הצילומי של התערוכה מוזמנים לפנות אלינו.

עידו גנוטעידו גנוט
עידו גנוט הוא עורך ומייסד אתר הצילום מגה פיקסל. הוא מסקר חדשות טכנולוגיה מאז סוף שנות ה-90 וכתב וערך עבור שורה של מגזינים בינלאומיים מובילים. הוא עוסק בתחום הצילום מאז שנת 2009. עידו הוא גם מייסד שותף בחברת ההפקה Shooteat.co.il העוסקת ביצירת תוכן ויזואלי עבור חברות מסחריות.
טען עוד כתבות קשורות
טען עוד ב אתר

6 תגובות

 1. Avatar

  שרון

  13/09/2012 ב 8:27 PM

  רעיון יפה מאוד ומבורך!

  השב

 2. Avatar

  סטפן האיום

  14/09/2012 ב 1:22 AM

  השאלה הכי מסקרנת זה לחברת פוגי

  האם השמועה על רפלקסית מחליפה לs5 ההיסטרית נכונה

  השב

 3. Avatar

  עידו גנוט

  14/09/2012 ב 1:36 AM

  בפורום סטפן…

  השב

 4. Avatar

  יקים

  14/09/2012 ב 2:51 PM

  הייתי רוצה לשאול את קנון לגבי מוצרים עתידיים אבל איכשהו יש לי הרגשה שהם לא יענו….. 🙂

  השב

 5. Avatar

  עידו גנוט

  14/09/2012 ב 3:10 PM

  כתבנו כבר שקנון או אף חברה רצינית אחרת לא תכריז על מוצר בראיון עיתונאי (אפילו לא ל-MegaPixel). אבל אפשר לשאול באופן עקיף שאלות (רק בפורום בבקשה לא פה).

  השב

 6. Avatar

  אדיר חן

  18/09/2012 ב 9:59 PM

  שאלה לסוני: בסדרת hx המוצלחת הם השתמשו בעדשות סוני, וכעת בהכרזות הם שוב יוצאים במצלמות עם עדשה של קארל זייץ. מדוע הם לא ממשיכים לפתח את העדשות שלהם ?
  שאלה נוספת : אולי סוף.סוף יגלו לנו מה נצח השוק שלהם בקומפקטיות ובס.ל.ר ? נראה שהם מתקדמים משמעותית בשוק.

  השב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.