ראשי חדשות Volt ClikStand: תיק תאורה וחצובה באחד

Volt ClikStand: תיק תאורה וחצובה באחד

3
0

תיקי צילום המותאמים לנשיאת תאורה עבור צלמי סטילס ווידאו לשימוש בשטח אינם דבר חדש וקיימים מזה זמן אצל רבות מיצרניות התיקים. אלא שהתיק החדש של חברת clik elite הוא שילוב של חצובה מתקדמת ותיק בעל נפח גדול במיוחד ונועד לספק לצלם בשטח יכולת נשיאה ואמצעי נוח לתפעול התאורה במהירות ובנוחות במינימום משקל נוסף.

חברת clik elite ממדינת יוטה שבארה"ב העוסקת בפיתוח וייצור של תיקי צילום, הציגה לאחרונה את ה-Volt ClikStand – מוצר ייחודי למדי המשלב תיק צילום/תאורה בעל נפח גדול במיוחד עם מנשא לציוד סטודיו שטח הכולל עמדת תאורה ניידת מתכוננת.

Volt ClikStand- תיק חצובה כמעמד תאורת שטח

VOLT CLIKSTAND 2

תכונות עיקריות:

 • תא גדול במיוחד לנשיאת ציוד כולל מקום ל-strobe מלא, סוללות, וכמויות גדולות של ציוד עזר כולל מטריות וכמובן ציוד צילום (מצלמות ועדשות).
 • מנשא גב חכם עשוי אלומניום בעל כושר נשיאה גבוה מאד אשר מסוגל להפוך לחצובה מתכוננת עם אפשרות הארכה (קונספט דומה אך בסיסי בהרבה הוצג גם על ידי חברת Lowepro).
 • ניתן לחבר את התאורה לתיק עצמו בצורה מהירה ולפתוח את התיק באופן מהיר ופשוט במיוחד צורך הארה. ניתן לחבר גם מצלמה או מצלמת וידאו קטנה לתיק עצמו לצרכי ייצוב.
 • כיסוי גשם לתיק כולו בתחתית התיק לשליפה מהירה.
 • אפשרות לנשיאת חצובות בגדלים שונים.
 • מקום לאייפד ולא מעט ציוד עזר נוסף בתא קדמי ותא עליון.
 • משקל – כ-5 ק"ג.

התיק עצמו עם ציוד ושימוש בחצובה עבור מצלמה

VOLT CLIKSTAND

הסרטון הבא מציג בצורה טובה את יכולותיו של התיק

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=BNqUCfDBrOk[/youtube]

סרטון אשר צולם בשטח עם ה-Volt ClikStand ומציג את יכולותיו

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=A-dxVOh6Ct8[/youtube]

מחירו של ה-Volt ClikStand עומד על כ-425 דולר בארה"ב. פרטים נוספים תוכלו למצוא באתר חברת clik elite.

עידו גנוטעידו גנוט
עידו גנוט הוא עורך ומייסד אתר הצילום מגה פיקסל. הוא מסקר חדשות טכנולוגיה מאז סוף שנות ה-90 וכתב וערך עבור שורה של מגזינים בינלאומיים מובילים. הוא עוסק בתחום הצילום מאז שנת 2009. עידו הוא גם מייסד שותף בחברת ההפקה Shooteat.co.il העוסקת ביצירת תוכן ויזואלי עבור חברות מסחריות.
טען עוד כתבות קשורות
טען עוד ב חדשות

3 תגובות

 1. Avatar

  Giora

  13/06/2012 ב 12:21 AM

  זה עם הרובוט של ארתור וייט נראה שילוב אידיאלי, כלומר שהרובוט יסחוב את כל זה על הגב, יאיר ויצלם כשיגידו לו. באמת יש מי שיכול לסחוב על הגב דבר כזה כשהוא מלא בציוד?
  אגב, יש לי תיק CmpusPrimus חדש לגמרי של לואהפרו (בלי ה"חצובה" אבל מפלצת דומה) שאני עדין מנסה להיזכר מה חשבתי לעצמי כשהזמנתי אותו…

  השב

 2. Avatar

  עידו גנוט

  13/06/2012 ב 12:28 AM

  🙂

  השב

 3. Avatar

  שייקה

  14/06/2012 ב 3:36 AM

  אני יעדיף לקחת את פלש והחצובה בנפרד ולא על הגב שלי…
  במיוחד היום עם החצובות המתקפלות והקלות שיש, ובלי לדבר על המשקל על הגב, יש את הענין של הנוחות, התיק הזה נראה ההמצאה בין המסורבלות ביותר שראיתי, חבל שלא תקעו שם עוד כמה רצועות ליתר ביטחון

  השב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.