ראשי חדשות אדובי חושפת: Camera Raw 7 והצצה ל-Photoshop CS6

אדובי חושפת: Camera Raw 7 והצצה ל-Photoshop CS6

2
0

חברת אדובי חשפה בשבוע שעבר סרטון רשמי קצר בו מוצגים כמה מן היכולות של תוכנת ה-Camera Raw 7 וגם הצצה קצרה (מידי) אל פוטושופ CS6 הצפויה בהמשך השנה (וגם עליה נאמר מילה).

רשימה חלקית מאד של השינויים החדשים ב-Camera Raw 7:

 • שינויים מהותיים באופן הפעולה של רבים מן הכלים.
 • מברשות מסוגלות מעתה לבצע פעולות שלא היו אפשריות עד כה כגון ניקוי רעש מקומי.
 • שליטה ויזואלית על תכונות המברשות.

תמונה מתוך ה-Camera RAW 7 – שינויים מהותיים

Camera raw 7 large

הסרטון המציג טעימה מן ה-Camera RAW 7

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=pBIf9KljT68[/youtube]

Bryan O'Neil Hughes – מנהל המוצר הבכיר של אדובי פוטושופ המציג את התוכנה בסרטון מראה גם הצצה חטופה (מאד) אל הגרסה העתידית של פוטושופ  CS6 אשר צפויה לצאת בחודש מאי הקרוב. בין השאר ניתן לראות את הרקע השחור החדש של התוכנה ומבט קצר אל כמה מן הכלים (אם כי אלו אינם מוצגים בסרטון הנוכחי).  אדובי עצמה צפויה לעבור למחזור פיתוח מהיר יותר מן הגרסה הבאה של התוכנה כאשר כפי הנראה תוכרז גרסה חדשה בכל שנה (ולא בכל שנתיים לערך כפי שקרה עד היום).

פוטושופ CS 6 אגב כבר נמצאת בימים אלו בשלבי בחינה מתקדמים אצל לא מעט נסיינים של אדובי ברחבי העולם (וגם כמה עשרות בישראל) ואנו מקווים לראות הצצות נוספות אל מה שצפוי לנו בתקופה הקרובה (נזכיר כמובן בהזדמנות זאת את ההצצה ל-Adobe Photoshop Lightroom 4 beta אותה פרסמנו לאחרונה וכמובן את טכנולוגיית ה"אנטי טשטוש" אשר צפויה כנראה להיכנס לאחת הגרסאות הקרובות של תוכנת הפוטושופ והכתה גלים ברשת לפני מספר חודשים כשפורסמה לראשונה).

עידו גנוטעידו גנוט
עידו גנוט הוא עורך ומייסד אתר הצילום מגה פיקסל. הוא מסקר חדשות טכנולוגיה מאז סוף שנות ה-90 וכתב וערך עבור שורה של מגזינים בינלאומיים מובילים. הוא עוסק בתחום הצילום מאז שנת 2009. עידו הוא גם מייסד שותף בחברת ההפקה Shooteat.co.il העוסקת ביצירת תוכן ויזואלי עבור חברות מסחריות.
טען עוד כתבות קשורות
טען עוד ב חדשות

2 תגובות

 1. Avatar

  אמיר

  31/01/2012 ב 6:26 PM

  מגזין מעולה !!!
  אין מספיק תגובות !
  אתם מעולים

  השב

 2. Avatar

  עידו גנוט

  31/01/2012 ב 6:49 PM

  🙂 תודה תודה – ספר לחברים.

  השב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.