ראשי חדשות Kickstarter Cam Crate: תיק נשיאה עמיד למים למצלמה

Cam Crate: תיק נשיאה עמיד למים למצלמה

0
0

אוהבים טיולים? מסתובבים באזורים בהם נחלים ומפלים ורוצים לשמור על המצלמה והעדשה יבשות וללא פגע? ה-Cam Crate הוא כנראה בדיוק מה שאתם צריכים – נרתיק צד אישי למצלמה עמיד למים, קשיח ומרופד היטב.

Matthew Geyster הוא צלם חובב אשר נוהג לצאת לטיולים ונתקל בבעיה מציקה – הוא לא מצא תיק נשיאה קטן וקל אשר היה יכול לשאת איתו וישמור על מצלמתו ממכות, נפילות ומים. כמו יזם טוב הוא החליט לפתח אחד וכפי שלמדנו כאן פעם אחר פעם בשנה החולפת – הדרך הטובה ביותר כיום לפתח מוצר מסוג זה הוא להיעזר בקהל הרחב באתרים דוגמת Kickstarter לשם פמה גם Geyster.

Cam Crate – קשיח, עמיד למים וקל

Cam create 1

בסרטון הבא ניתן לראות את ה-Cam Crate בפעולה

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=CYBYr1kVnfU[/youtube]

ה-Cam Crate מתאים לדברי Matthew Geyster לכל מצלמת רפלקס ללא גריפ יחד עם עדשה (אין ציון של אורך מירבי). מחירו של ה-Cam Crate ב-Kickstarter עומד כיום על כ-50 דולרים (המחיר לרוכשים מחוץ לארה"ב גבוה יותר). נכון לזמן כתיבת שורות אלו הצליח Geyster לגייס כ-10 אלפים דולרים (מחצית מהסכום אותו ביקש מן הגולשים ואשר נדרש בכדי להוציא את הפרויקט אל הפועל).

Cam Crate – מוגן מבפנים

Cam create 2

עוד פרויקטים מגניבים מתחום הצילום ניתן למצוא בערוץ המיוחד ל-kickstarter ב-MegaPixel.

עידו גנוטעידו גנוט
עידו גנוט הוא עורך ומייסד אתר הצילום מגה פיקסל. הוא מסקר חדשות טכנולוגיה מאז סוף שנות ה-90 וכתב וערך עבור שורה של מגזינים בינלאומיים מובילים. הוא עוסק בתחום הצילום מאז שנת 2009. עידו הוא גם מייסד שותף בחברת ההפקה Shooteat.co.il העוסקת ביצירת תוכן ויזואלי עבור חברות מסחריות.
טען עוד כתבות קשורות
טען עוד ב Kickstarter

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.