ראשי חדשות הכרזות מוצרים ריקו מכריזה על מודול APS-C עבור ה-GXR

ריקו מכריזה על מודול APS-C עבור ה-GXR

0
0

חברת ריקו השיקה מוקדם יותר הבוקר מודול חדש עבור מצלמת ה-GXR שלה. המודול החדש המכונה A12 כולל חיישן CMOS בן 12 מגה פיקסל בפורמט APS-C ויתמוך במגוון עדשות רחב כפי שדיווחנו כאן לפני מספר שבועות.

כזכור לפני כחודש היה MegaPixel בין האתרים הראשונים בעולם לדווח כי חברת ריקו הציגה לראשונה מודול עתידי אשר יאפשר שימוש במגוון עדשות של לייקה, קרל זייס ו-Voigtlander. למען אלו שהספיקו לשכוח או שאינם מכירים את הרעיון מאחורי מצלמת ה-GXR של ריקו כפי שהסברנו כאן מספר פעמים בעבר, נזכיר כי מדובר במצלמה שונה מכל מה שהורגלנו בתחום הרפלקס עד כה – גוף המצלמה מכיל מסך, מעט אלקטרוניקה ומעבד משני ואליו ניתן לחבר מודולים שונים (מזכיר אולי במשהו את הקונספט של חברת מודו הכושלת בתחום הסלולר). המודולים כוללים מעבד, חיישן ורכיבים נוספים המתחברים לגוף המצלמה מצד אחד ולעדשה מצד שני. עד כה כללו המודולים השונים של ריקו עדשות מובנות בלבד.

ה-A12 – יאפשר חיבור מגוון עדשות ל-GXR של ריקו

GXR A12 module

המודול החדש (A12) משלב את היכולות הבאות:

  • חיישן APS-C (בגודל 23.6 x 15.7 מ"מ) בטכנולוגיית CMOS בעל 12.3 מליון פיקסלים.
  • תושבת Leica M bayonet Flange: 27.8 mm.
  • מהירות תריס 180-1/8000.
  • רגישות: ISO 3200.
  • תמיכה ב-RAW (פורמט DNG).
  • חיי סוללה – 330 תמונות.

המחיר הצפוי של המודול החדש אינו זול ויעמוד על 650 דולרים (לכך יש להוסיף כזכור את גוף ה-GXR שעלותו אינה נמוכה ועדשות).

עידו גנוטעידו גנוט
עידו גנוט הוא עורך ומייסד אתר הצילום מגה פיקסל. הוא מסקר חדשות טכנולוגיה מאז סוף שנות ה-90 וכתב וערך עבור שורה של מגזינים בינלאומיים מובילים. הוא עוסק בתחום הצילום מאז שנת 2009. עידו הוא גם מייסד שותף בחברת ההפקה Shooteat.co.il העוסקת ביצירת תוכן ויזואלי עבור חברות מסחריות.
טען עוד כתבות קשורות
טען עוד ב הכרזות מוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.