ראשי חדשות אתר חדש: ערוץ המדריכים של MegaPixel בשיתוף פלאש 90

חדש: ערוץ המדריכים של MegaPixel בשיתוף פלאש 90

1
0

האתר MegaPixel גאה לפתוח היום ערוץ חדש אשר יפרסם מדריכי צילום על בסיס קבוע. הערוץ, פרי שיתוף פעולה עם פלאש 90 – בית הספר לצילום מעשי צפוי לפרסם מגוון מדריכים לצלמים מתחילים (ובהמשך גם לצלמים מתקדמים) בנושאים שונים אשר יאפשרו לגולשים להתוודע ובהמשך להתמקצע בצילום.

המדריכים בערוץ נבחרו במטרה לבנות תוכנית לימוד הדרגתית אשר ראשיתה בשורות מאמרים העוסקים ביסודות הצילום, בהמשך יתפרסמו מדריכים העוסקים בצילום מעשי ובעקבותיו מדריכים הנוגעים בשורה של נושאים מתחום הצילום המתקדם. בנוסף למדריכים צפויים להתפרסם באופן קבוע בערוץ טיפים קצרים בנושאים שונים הנוגעים לצילום.

flash90

המדריך הראשון אשר יתפרסם בערוץ היום נועד להכשיר את הקרקע למדריכים השונים אשר יבואו בעקבותיו והוא עוסק בשלב המקדים אך החיוני לכל לימוד צילום – רכישת ציוד הצילום. המדריך פונה למי שמעוניין לרכוש מצלמה וציוד נלווה או להרחיב את ידיעותיו בתחום אך אינו בקי בהכרח ברזי עולם ציוד הצילום הדיגיטלי המשתנה. בהמשך בכוונתו לפרסם גם מדריכי רכישת ציוד וציוד נלווה מתקדמים יותר.

לערוץ מדריכי הצילום של האתר MegaPixel ופלאש 90 – בית הספר לצילום מעשי.

עידו גנוטעידו גנוט
עידו גנוט הוא עורך ומייסד אתר הצילום מגה פיקסל. הוא מסקר חדשות טכנולוגיה מאז סוף שנות ה-90 וכתב וערך עבור שורה של מגזינים בינלאומיים מובילים. הוא עוסק בתחום הצילום מאז שנת 2009. עידו הוא גם מייסד שותף בחברת ההפקה Shooteat.co.il העוסקת ביצירת תוכן ויזואלי עבור חברות מסחריות.
טען עוד כתבות קשורות
טען עוד ב אתר

תגובה אחת

  1. Avatar

    נתנאל

    06/06/2011 ב 5:04 PM

    היה שווה לחכות ענק!!!

    השב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.