ראשי חדשות פוטוקינה 2010: פוג'יפילם – X100 וסרטונים נוספים

פוטוקינה 2010: פוג'יפילם – X100 וסרטונים נוספים

2
0

במהלך תערוכת פוטוקינה 2010 זכינו להקליט מספר סרטונים בביתן של חברת פוג'יפילם. החברה אשר חשפה אבטיפוס של מצלמת ה-X100 העתידית זכתה לכותרות בזמן התערוכה ובנוסף הציגה ביתן רחב מימדים בו ניתן היה לראות גם את מצלמת התלת מימד החדשה של החברה ולראשונה גם מספר מצלמות קומפקטיות חדשות.

מציגה בביתן של חברת פוג'יפילם בפוטוקינה 2010 עם מצלמת התלת מימד החדשה של החברה – ה-FinePix REAL 3D W3 (צילום: אופיר אילוז):

Fuji 3D camea

אנו מביאים היום שלושה סרטונים שונים מן הביתן של חברת פוג'יפילם – הראשון הינו סיקור קצר שלנו של ה-X100 העתידית. המצלמה מזכירה מבחינה חיצונית מצלמות רטרו והדמיון החיצוני בינה לבין ה-M9 של לייקה כנראה איננו מקרי לגמרי. אגב, אנקדוטה משעשעת – בזמן ביקורנו בביתן הופיע נציג רשמי של חברת לייקה (לבוש בבגדי החברה) בחן את ה-X100 שאל את נציגי פוג'יפילם שאלות ואף לקח עימו חוברת.

X100 בפוטוקינה – יש למה לחכות (הצפיה מומלצת ברזולוציה גבוהה):


הסרטון השני מציג מדפסת תמונות תלת מימדיות אשר תאפשר בעתיד הלא רחוק לצלם באמצעות מצלמות התלת מימד של החברה ולהדפיס תמונה בה ניתן לצפות ללא משקפיים גם בתלת מימד. למרות שקשה להעביר את התחושה בסרטון דו מימדי, התמונה המודפסת היא בעלת מרקם מחוספס ועשויה להזכיר לוותיקים שבנינו את הסרגלים התלת מימדיים אשר נמכרו בעבר בחנויות (סרגלים אשר שינוי הזווית שלהם שינה את התמונה הנראית). אנו מקווים כי נראה בעתיד גם את המדפסות מגיעות ארצה ומאפשרות סוג חדש של הדפסה.

הדפסה בתלת מימד – בקרוב לכל אחד (הצפיה מומלצת ברזולוציה גבוהה):


הסרטון השלישי מביא הדגמה קצרה אותה מציג חיים בן כוזרי, נציג חברת שמעוני יבואנית פוג'יפילם בישראל של מערכת הייצוב הדיגיטלית במצלמות הקומפטיות של חברת פוג'י וכן הדגמה של התפריטים בעברית בחלק מן המצלמות החדשות של החברה.

פוג'יפילם – גם בעברית (הצפיה מומלצת ברזולוציה גבוהה):

ניתן לצפות בכל הסרטונים והראיונות אותם הקלטנו בתערוכת פוטוקינה 2010 בערוץ המיועד לכך באתר. מי משעוניין לצפות בראיון אותו קיימנו בתערוכת פוטוקינה 2010 עם חיים בן כוזרי יכול לעשות זאת בקישור הבא.

עידו גנוטעידו גנוט
עידו גנוט הוא עורך ומייסד אתר הצילום מגה פיקסל. הוא מסקר חדשות טכנולוגיה מאז סוף שנות ה-90 וכתב וערך עבור שורה של מגזינים בינלאומיים מובילים. הוא עוסק בתחום הצילום מאז שנת 2009. עידו הוא גם מייסד שותף בחברת ההפקה Shooteat.co.il העוסקת ביצירת תוכן ויזואלי עבור חברות מסחריות.
טען עוד כתבות קשורות
טען עוד ב חדשות

2 תגובות

 1. Avatar

  אחד שיכפת לו

  05/01/2011 ב 11:30 AM

  חוץ מעצוב בסיגנון ישן הפוגי לא מחדשת כלום תמיד המצלמות של פוגי נפלו בין הכסאות לא יצלחו להיתרומם מעל הבנניות של המצלמה אכות הבנייה ואכות הצילום ומצלמה זואת לא משפרת את מה שחשוב התמונה שהיא מצלמת לכן המחיר שלה יקר רק בשביל עיצוב בסיגנון ישן שלא מוסיף ערך מוסף לצלם חבל

  השב

 2. Avatar

  גיל תמיר

  01/03/2011 ב 4:50 PM

  תמיד המצלמות של פוג'י היו מעולות וגם הX100 נראה שתהיה כזאת!!!

  השב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.