ראשי מבזקים מידע משמעותי ראשון אודות ה-D400 ועדשות חדשות מבית ניקון

מידע משמעותי ראשון אודות ה-D400 ועדשות חדשות מבית ניקון

0
0

האם אנו צפויים סוף סוף למחליפה למצלמת ה-D300S המתיישנת ועימה לעוד מספר עדשות חדשות מבית ניקון בחודשים הקרובים? לפי ידיעה שהתפרסמה אמש אפשר והסבירות לכך עלתה במידת מה.

עד כה לא היו ידיעות משמעותיות כלשהן בגזרת ה-D400 של ניקון ועלתה לא אחת השאלה האם החברה מעוניינת בכלל להכריז על מצלמה חדשה מסדרה זו לאחר ההכרזה על ה-D7100 המתקדמת.

אמש פרסם האתר nikonrumors מידע ראשוני (אותו הוא מגדיר בשלב זה בסבירות של כ-60%) הכולל התייחסות ראשונית בלבד ועל פיה אנו צפויים לדברים הבאים מניקון:

1. במהלך החודשיים~ הקרובים צפויה ניקון לערוך 2 הכרזות נפרדות. הראשונה תעסוק במצלמות ועדשות מסדרת ה-1 חסרת המראה.

2. ההכרזה השנייה והמעניינת יותר תכלול את מחליפתה של ה-D300S, עדשת 300 מ"מ f/4 מיוצבת (אשר גם היא נמצאת ברשימת המוצרים להם ממתינים משתמשים רבים של ניקון) ועדשת DX זום חדשה.

3. בנוסף אנו צפויים לגוף FX חדש (המבוסס כנראה על ה-D4) לקראת סוף 2013 או תחילת 2014 (ככל הנראה מצלמה מקצועית מרובת פיקסלים – D4X).

זה כל המידע המצוי בידינו בשלב זה. כל עוד אין תמונות או מפרט כלשהו לא היינו מקבלים זאת כמשהו שהוא מעבר לשמועה בסבירות בינונית (אם כי על פניו סבירה יחסית).

ניקון D300S – מחליפה בפתח?

D300S flash

בשולי הדברים נציין כי נשיא ניקון – Makoto Kimura אמר לאחרונה בראיון למגזין הכלכלי bloomberg כי החברה עובדת על מוצרים מסוג חדש הצפויים לדבריו להיות מוכנים בתוך פחות מ-5 שנים (נצח במונחי טכנולוגיה). Makoto לא פירט על מה מדובר אך אמר:

We want to create a product that will change the concept of cameras, It could be a non-camera consumer product

הדברים נאמרו בהקשר לירידה המתמשכת ברווחי החברה כתוצאה מן הצמצום במכירות מצלמות קומפקטיות ממנו סובלת ניקון (והשוק כולו) על חשבון מכשירים סלולאריים.

ולסיום –  אם חשבתם שהדבר היחיד שניתן לעשות עם מצלמות קנון זה לצלם אז תחשבו שוב. הצלם הקנדי הצעיר (וידיד האתר) – Benjamin Von Wong פרסם לאחרונה סרטון ויראלי חביב בו הוא "מנגן" עם שורה של מצלמות ניקון (אותן קיבל מן החברה לטובת הפרויקט).

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=497hoS_kvjM[/youtube]

טען עוד כתבות קשורות
טען עוד ב מבזקים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *