ראשי מבזקים מקבץ מבזקי צילום לסוף השבוע (4/8/2012)

מקבץ מבזקי צילום לסוף השבוע (4/8/2012)

1
0

כבכול שבוע אנו מביאים בפניכם מקבץ של כל המבזקים הקצרים שלא נכנסו לרשימת הידיעות הרגילה שלנו.

 • ידיעה מעניינת מדווחת כי בפוטוקינה תכריז אולימפוס על מספר עדשות – אחת מהן תהיה עדשת פריים (פרטים מדוייקים עוד אין) אשר תהיה הזולה ביותר של החברה עד כה (קרי פחות מ-250 דולר) – מקור 43rumors.
 • דיווחים שונים מדברים על ארבע עדשות חדשות מבית פנסוניק בתערוכת פוטוקינה 2012. בין העדשות נראה את ה-35-100 מ"מ f/2.8 מסדרה X, עדשה דומה ל-75 מ"מ f/1.8 של אולימפוס ועוד עדשת זום רחבה (אין פרטים בשלב זה על העדשה הרביעית).
 • במגזין Time האחרון התפרסמה כתבה נרחבת על צמיחת הקהילה החרדית בירושלים (תחת הכותרת "The Battle for Jerusalem") – את הכתבה ליוו תמונות של הצלם הישראלי (זוכה פרס פוליצר) עודד בלילתי – מומלץ להציץ.
 • חברת פוג'יפילם הכריזה על ערכה ארגונומית מיוחדת למצלמת ה-X10 הקומפקטית – המחיר 130 דולר.
  X10 argomonicהערכה הארגונומית עצמה:
  X10 argomonic 2
 • זוכרים את ההתרעה שסיפקה קנון על ה-650D על הסכנה לאלרגיה שמקורה בידית האחיזה? כעת נראה שבין ה-31 למאי וה-27 ליוני יוצרו כמות מצלמות נרחבת יותר עם הפגם הבעייתי הנ"ל. פרטים  ניתן למצוא באתר קנון אוסטרליה.
 • אי אפשר בלי קצת אולימפיאדה – תראו עם מה צלם העיתונות הבא בחר לצלם באולימפיאדה (רמז – לא מדובר על מצלמה חדשה במיוחד…).
 • לסיום – על זוג מצלמות חדשות מסדרה NEX של סוני דיווחנו השבוע – דגם חדש של ה-NEX-5 (אשר יקרא כפי הנראה דווקא NEX-5R) ו-NEX-6 – דגם מוזל של ה-NEX-7 עם עינית בסיסית יותר – כעת עולה כי למצלמות אלו תהיה מערכת WIFI מובנית – לפחות אם אנו מאמינים לדיווח הבא.
טען עוד כתבות קשורות
טען עוד ב מבזקים

תגובה אחת

 1. אדי

  06/08/2012 ב 10:26 AM

  הכתוב באתר האוסטרלי מדבר על הלבנה של ציפוי הגומי במצלמה כתוצאה מריאקציה של חומר כימי (דימתיל-דיטיו-קרבונט) עם המאיץ להקשיית הגומי, ועל מסירת מספר המצלמה לבירור אם היא בין המצלמות שהושפעו מהתקלה

  היכן היה כתוב על אלרגיה ?

  השב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *