ראשי מבזקים עדשת סאמיאנג 8 מ"מ f/2.8 חדשה בקרוב?

עדשת סאמיאנג 8 מ"מ f/2.8 חדשה בקרוב?

1
0

היבואן הבריטי החדש של חברת סאמיאנג פרסם לאחרונה בעמוד האינטרט שלו "טיזר" בנוגע לעדשת עין דג 8 מ"מ חדשה. אין בשלב זה פרטים מתי צפויה העדשה להגיע לשוק ולאילו מצלמות היא מיועדת.

אנו נמצאים בימים אלו בשלבי בדיקה של עדשת ה-8 מ"מ הנוכחית של החברה ויהיה מעניין לראות לאן יבחרו בסאמיאנג לקחת את העדשה החדשה (כיוון אפשרי אחד הוא הקטנה משמעותית של גודלה של העדשה לכיוון הגודל של עדשת עין הדג השנייה של החברה המיועדת אך ורק למצלמות מיקרו 4/3). בנקודה זו ראוי להזכיר את הביקורת המקיפה שלנו אודות עדשת ה-14 מ"מ של החברה אותה פרסמנו לפני מספר שבועות.

חברת סאמינג תמשיך כנראה לספק אלטנטיבות זולות (ובשלב זה ידניות בלבד) בעלות איכות בנייה גבוהה במספר נישות בהן היצרניות הגדולות אינן מספקות פתרונות או מספקות פתרונות יקרים. אנו בכל מקרה נמשיך לעקוב ונפרסם בקרוב ביקורת נוספת.

עדכון: האתר thephoblographer קיבל לידיו אבטיפוס של העדשה (תחת המותג Rokinon – כידוע עדשות סאמיאנג נמכרות באזורים שונים בעולם תחת מותגים שונים) ובחן אותה וניתן לראות בבירור כי מדובר בעדשה עבור תושבת ה-E של סוני (מצלמות NEX) וכי היא קטנה משמעותית מן הדגם אותו אנו בודקים כעת.

סאמיאנג חדשה – טיזר – ומה יהיה הגודל?

עדשת סאמיאנג עין דג 8 מ"מ

טען עוד כתבות קשורות
טען עוד ב מבזקים

תגובה אחת

  1. גיא

    01/06/2012 ב 11:46 AM

    מעניין

    השב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *