ראשי מבזקים ניקון D3200 – מידע חדש על היכולות האלחוטיות

ניקון D3200 – מידע חדש על היכולות האלחוטיות

0
0

רק לפני ימים ספורים פרסמנו כאן לראשונה פרטים אודות ה-D3200 העתידית של חברת ניקון. בין השאר צפויה המצלמה לכלול יכולות אלחוטיות. כעת מתפרסמים פרטים חדשים הנוגעים לאופן בו צפויה המצלמה ליישם את יכולותיה האלחוטיות, והם לא צפויים לשמח אתכם.

האתר nikonrumors פרסם מוקדם היום ידיעה אשר לא צפויה לשמח את מי שמתכנן לרכוש את ה-D3200. על פי המידע (הלא מאומת כמובן בשלב זה) ניקון צפויה לשחרר את המצלמה ללא יכולת WIFI מובנית אלא לכלול, בנפרד כמובן, אפשרות לרכישה של משדר/מקלט חיצוני אשר יתחבר למצלמה ויספק למשתמשים אפשרות לשדר תמונות לרשתות חברתיות או למייל כמו גם שליטה מסויימת ממכשירים סלולאריים (באופן דומה למדי למשדרים מדגמי WT-4/WT-5). אין שום מידע בשלב זה על מחיר היחידה אבל אי ספק שהוא יהיה זול משמעותית מן המשדר המיועד ל-D4 (אשר עלותו כיום גבוהה מן המחיר הצפוי ל-D3200 עצמה…).

עדכון 19/4/2012: הוכרזה ה-D3200 והמתאם האלחוטי החדש WU-1 – לידיעה המסקרת המלאה באתר.

ה-WT-5 – גרסה מוזלת עבור ה-D3200 בדרך?

WT 5 and Nikon D4

 

עידו גנוטעידו גנוט
עידו גנוט הוא עורך ומייסד אתר הצילום מגה פיקסל. הוא מסקר חדשות טכנולוגיה מאז סוף שנות ה-90 וכתב וערך עבור שורה של מגזינים בינלאומיים מובילים. הוא עוסק בתחום הצילום מאז שנת 2009. עידו הוא גם מייסד שותף בחברת ההפקה Shooteat.co.il העוסקת ביצירת תוכן ויזואלי עבור חברות מסחריות.
טען עוד כתבות קשורות
טען עוד ב מבזקים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.