ראשי מבזקים ההכרזה הבאה של ניקון ב-7 לפברואר?

ההכרזה הבאה של ניקון ב-7 לפברואר?

3
0

לאחר שהשמועות על הכרזתה של ה-D4 ועדשת ה-85 מ"מ מוקדם יותר החודש התבררו כנכונות (ומדוייקות), מגיע תורה של ה-D800 לה מצפים רבים. המידע האחרון ברשת מדבר על ה-7 לפברואר כתאריך היעד להכרזה הקרובה של ניקון – לקראת תערוכת +CP אשר תתקיים ביפן.

ניקון לא הכריזה כזכור על שום מצלמה קומפקטית בתערוכת CES 2012 ובשנים האחרונות היא נוהגת לעשות זאת דווקא לקראת תערוכת +CP הנערכת מידי שנה בחודש פברואר בטוקיו (כזכור בשנה שעברה הבאנו סיקור בלעדי מתערוכת +CP 2011). במקרים רבים מפרידות החברות הגדולות בין הכרזות על מצלמות קומפקטיות לבין מוצרים מקצועיים ולכן לא מן הנמנע שנראה בסופו של דבר שתי הכרזות נפרדות בפברואר (אם כי כי המידע העולה מן הידיעה באתר Nikonrumors אינו מורה על כך בשלב זה). כך או כך אנו מאמינים שה-D800 תיחשף בתוך פחות מחודש ימים באופן רשמי.

אנו נמצאים בימים אלו בהכנות קדחתניות לקראת פרסום סיקור מקיף במיוחד מתערוכת CES פרי עבודתו של שליחנו המיוחד לתערוכה יוסף גוטליב ואנו מביאים בפניכם הצצה מוקדמת וחטופה – שתי תמונות בלבד – למה שצפוי בהרחבה באתר בימים הקרובים (במקרה זה מן הביתן של חברת ניקון כמובן):

חלק מן הביתן הגדול של ניקון בתערוכה (צילום: יוסף גוטליב, MegaPixel)

CES 2012 nikon booth 1

הניקון D4 מצלמת וידאו המועבר בזמן אמת למסך (צילום: יוסף גוטליב, MegaPixel)

CES 2012 nikon booth 2

ניתן למצוא את כל העדכונים של MegaPixel בנוגע לניקון D800 בקישור המצורף.

עידו גנוטעידו גנוט
עידו גנוט הוא עורך ומייסד אתר הצילום מגה פיקסל. הוא מסקר חדשות טכנולוגיה מאז סוף שנות ה-90 וכתב וערך עבור שורה של מגזינים בינלאומיים מובילים. הוא עוסק בתחום הצילום מאז שנת 2009. עידו הוא גם מייסד שותף בחברת ההפקה Shooteat.co.il העוסקת ביצירת תוכן ויזואלי עבור חברות מסחריות.
טען עוד כתבות קשורות
טען עוד ב מבזקים

3 תגובות

 1. Avatar

  תמיר

  13/01/2012 ב 2:35 PM

  אם השמועות על ה800 נכונות
  אז בחיי שההכרזה הזאת לא מעניינת

  השב

 2. Avatar

  עידו גנוט

  13/01/2012 ב 4:40 PM

  זה נורא תלוי מה אתה מחפש מן המצלמה. אנחנו כבר כתבנו פה כמה פעמים (והיו לי גם כמה שיחות כאלו עם נציגים של ניקון לאחרונה) שאם אכן מדובר בחיישן 36MP זה שינוי מוחלט של מה שהכרנו מה-D700 (מבחינת קהל היעד – קרי מצלמה הפונה יותר לצילום סטודיו ולא גרסה מוקטנת של ה-D4).

  אני חושב שניקון היו עושים בשכל אם היו מוציאים שתי גרסאות של ה-D800 אחת עם החיישן של ה-D4 ואחת (נקרא לה D800X) עם חיישן ה-36MP של סוני. האם ניקון יעשו זאת – ממש לא ברור אבל אני חושב שזה מה שהקהל שלהם מחפש.

  השב

 3. Avatar

  martha

  14/01/2012 ב 9:52 AM

  מדהים

  השב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.