ראשי מבזקים פנסוניק: שתי עדשות חדשות מסדרה X בינואר עם צמצם f/2.8

פנסוניק: שתי עדשות חדשות מסדרה X בינואר עם צמצם f/2.8

0
0

האתר 43rumors מפרסם היום ידיעה על פי ממידע בלתי רשמי שהגיע מנציג מכירות של פנסוניק בבריטניה עולה כי שתי העדשות החדשות מסדרה X הצפויות להיות מוכרזות בחודש ינואר (כפי הנראה בתערוכת CES בלאס ואגס), יהיו בעלות צמצם f/2.8.

כזכור באוגוסט פרסמנו כי פנסוניק חשפה שתי עדשות עתידיות מסדרהX היוקרתית (פנסוניק מעוניינת למתג אותן באופן דומה לעדשות L של קנון). שתי העדשות הן 12-35 מ"מ (אקוויולנטי ל-24-70 מ"מ ב-35 מ"מ) ו-35-100 מ"מ (אקוויולנטי ל-70-200 מ"מ ב-35 מ"מ). פנסוניק לא פרסמה מה צפוי להיות הצמצם של העדשות (פרט לאמירה כי הן יהיו "בהירות"). כידוע לחברת אולימפוס עדשות וותיקות ומקצועיות בפורמט 4/3 (התואמות כמובן גם למיקרו 4/3 של פנסוניק) בעלות אורכי מוקד דומים אך צמצם מרשים של f/2 – אלו הן עדשות גדולות ובעיקר יקרות מאד (מעל 2000 דולר לעדשה). פנסוניק החליטה ללכת בדרך שונה ולצאת עם עדשות מתקדמות בעלות צמצם f/2.8 בדומה לעדשות המקצועיות של קנון ניקון וחברות נוספות. ההבדל צפוי להיות בגודל ובמשקל אשר ישחק כמובן לטובתה של פנסוניק (בשל החיישן הקטן יותר). המחיר הוא עדיין הנעלם הגדול – אם תצליח פנסוניק להשאירו בתחום הקרוב ל-1000 דולר הן עשויות להפוך לעדשות פופולאריות למדי.

שתי העדשות העתידיות של פנסוניק מסדרה X מוצגות (קרדיט: 43rumors)

Panasonic 12 35 and 35 100mm lenses x

עדכון קטן לסיום: בעקבות הכרזתה של ה-Lumix DMC-GX1 החדשה של פנסוניק צפויה החברה לפרסם עדכון קושחה לשתי העדשות הנוכחיות של ליין ה-X – קישור למידע נוסף מאתר החברה.

טען עוד כתבות קשורות
טען עוד ב מבזקים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *