ראשי מבזקים משבר אולימפוס (חלק 4): נשיא אולימפוס התפטר

משבר אולימפוס (חלק 4): נשיא אולימפוס התפטר

1
0

רק לפני יומיים דיווחנו כי ה-FBI צפוי להכינס אף הוא לתמונה ולחקור לאן נעלמו כ-680 מליון דולר אשר שולמו ליועצים בלתי מזוהים בעיסקה אותה ביצעה אולימפוס ב-2008 לרכישת חברה בריטית והיום מכה נוספת – על פי ידיעה אותה מביאה סוכנות רוייטרס Tsuyoshi Kikukawa – נשיא החברה והאיש שעמד בראש הקבוצה שהדיחה את המנכ"ל הקודם Michael Woodford אשר ניסה לחקור את העברת הכספים התפטר בעצמו בלחץ התקשורת ובעלי המניות.

למרות שאולץ לפרוש בעצמו, Tsuyoshi Kikukawa ממשיך לתקוף את המנכ"ל הקודם במילים קשות וטוען ש-Woodford ניסה להשתלט על החברה מבפנים ולהכפיף את כל פעולת החברה לרצונו (בניגוד לזו של מועצת המנהלים בראשה עמד Tsuyoshi). עוד הוסיף Tsuyoshi כי Woodford התנגד לצורת הניהול המקובלת בחברה ולסיום הוסיף כי "Woodford did not like Japan" – אמירה שאפשר להניח כי יש לה משקל רב בדיון המתנהל בנושא ביפן עצמה.

בעוד מניית אולימפוס ממשיכה לצלול (ירידה של יותר מ-50% מתחילת השנה), ה-NY Times פרסם בראשית השבוע מאמר מקיף אודות הפרשיה בה הוא חושף מידע אודות "היועצים המסתוריים" אשר לכאורה שלשלו לכיסם מאות מליוני דולרים (ואשר אולימפוס הכחישה בתוקף כי הם קשורים בדרך כלשהי לארגוני פשיעה).

Michael Woodford מימין ו-Tsuyoshi Kikukawa בזמנים טובים יותר (מקור)

Olympus Michael Woodford Tsuyoshi Kikukawa

טען עוד כתבות קשורות
טען עוד ב מבזקים

תגובה אחת

  1. Elad Ackerman

    26/10/2011 ב 1:29 PM

    ולמרות הכל – אני מאמין שרק טוב ייצא מכל זה.

    השב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *