ראשי מבזקים Canon EOS 7D MKII כבר במאי?

Canon EOS 7D MKII כבר במאי?

3
0

לאחרונה מתגבר מאד קצב השמועות הקשורות בליין המצלמות המקצועי (והחצי מקצועי) של חברת קנון. על פי האתר canonrumors ממידע שהגיע לידיו מתברר שדילר מקומי טוען כי כבר בעוד כחודש צפויה קנון להכריז על דגם חדש למצלמת ה-EOS 7D אשר הוכרז לראשונה בספטמבר 2009. שום פרטים לא נמסרו בנוגע למפרט הצפוי של המצלמה עצמה אם כי ישנה אפשרות שהיא תגיע עם המעבד החדש של קנון – Digic V.

באותה ידיעה הוזכרה גם שוב ה-Canon EOS 5D MKIII לה מצפים משתמשי קנון רבים מזה זמן ועליה דיווחנו כאן בהרחבה בחודשים האחרונים כצפויה להגיע ככל הנראה במהלך השנה הנוכחית.

אנו לא נוהגים להמר אך לעניות דעתנו הכרזה על ה-EOS 7D MKII (או לחילופין EOS 8D אם זה השם שייבחר על ידי קנון) כבר במאי – פחות משנתיים מאז הדגם הקודם – נראית מוקדמת מידי. התקופה שסביב חודש ספטמבר נראית לנו הגיונית יותר ובכל מקרה אי אפשר לשכוח את האסון ביפן אשר גרם לנזקים ישירים ובעיקר עקיפים לכלל חברות הצילום ביפן.

ה-EOS 7D MKII בדרך?

Canon 7D back

טען עוד כתבות קשורות
טען עוד ב מבזקים

3 תגובות

 1. אדר

  18/08/2011 ב 3:34 PM

  מכיוון שעכשיו כבר 18.08.2011 מתברר שאלו היו רק שמועות (אולי בשביל להיות כל הזמן בתודעה)

  השב

  • אופיר אילוז

   18/08/2011 ב 5:24 PM

   כמובן שמדובר בשמועות בלבד. זה אפילו מצויין מספר פעמים בכתבה.

   השב

 2. עידו גנוט

  18/08/2011 ב 6:57 PM

  אוסיף לדברי אופיר שאנו מפרסמים במבזקים לא מעט שמועות – אנחנו משתדלים לנפות את השמועות הסבירות יותר (לדעתנו – מתוך הכרותנו עם התחום והחברות) אבל בסופו של יום אלו עדיין שמועות וחשוב להתייחס אליהן ככאלו.

  השב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *