ראשי מבזקים Canon EOS 7D MKII כבר במאי?

Canon EOS 7D MKII כבר במאי?

3
0

לאחרונה מתגבר מאד קצב השמועות הקשורות בליין המצלמות המקצועי (והחצי מקצועי) של חברת קנון. על פי האתר canonrumors ממידע שהגיע לידיו מתברר שדילר מקומי טוען כי כבר בעוד כחודש צפויה קנון להכריז על דגם חדש למצלמת ה-EOS 7D אשר הוכרז לראשונה בספטמבר 2009. שום פרטים לא נמסרו בנוגע למפרט הצפוי של המצלמה עצמה אם כי ישנה אפשרות שהיא תגיע עם המעבד החדש של קנון – Digic V.

באותה ידיעה הוזכרה גם שוב ה-Canon EOS 5D MKIII לה מצפים משתמשי קנון רבים מזה זמן ועליה דיווחנו כאן בהרחבה בחודשים האחרונים כצפויה להגיע ככל הנראה במהלך השנה הנוכחית.

אנו לא נוהגים להמר אך לעניות דעתנו הכרזה על ה-EOS 7D MKII (או לחילופין EOS 8D אם זה השם שייבחר על ידי קנון) כבר במאי – פחות משנתיים מאז הדגם הקודם – נראית מוקדמת מידי. התקופה שסביב חודש ספטמבר נראית לנו הגיונית יותר ובכל מקרה אי אפשר לשכוח את האסון ביפן אשר גרם לנזקים ישירים ובעיקר עקיפים לכלל חברות הצילום ביפן.

ה-EOS 7D MKII בדרך?

Canon 7D back

עידו גנוטעידו גנוט
עידו גנוט הוא עורך ומייסד אתר הצילום מגה פיקסל. הוא מסקר חדשות טכנולוגיה מאז סוף שנות ה-90 וכתב וערך עבור שורה של מגזינים בינלאומיים מובילים. הוא עוסק בתחום הצילום מאז שנת 2009. עידו הוא גם מייסד שותף בחברת ההפקה Shooteat.co.il העוסקת ביצירת תוכן ויזואלי עבור חברות מסחריות.
טען עוד כתבות קשורות
טען עוד ב מבזקים

3 תגובות

 1. Avatar

  אדר

  18/08/2011 ב 3:34 PM

  מכיוון שעכשיו כבר 18.08.2011 מתברר שאלו היו רק שמועות (אולי בשביל להיות כל הזמן בתודעה)

  השב

  • Avatar

   אופיר אילוז

   18/08/2011 ב 5:24 PM

   כמובן שמדובר בשמועות בלבד. זה אפילו מצויין מספר פעמים בכתבה.

   השב

 2. Avatar

  עידו גנוט

  18/08/2011 ב 6:57 PM

  אוסיף לדברי אופיר שאנו מפרסמים במבזקים לא מעט שמועות – אנחנו משתדלים לנפות את השמועות הסבירות יותר (לדעתנו – מתוך הכרותנו עם התחום והחברות) אבל בסופו של יום אלו עדיין שמועות וחשוב להתייחס אליהן ככאלו.

  השב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.