הרשמה לניוזלטר

CES 2013: ראש חצובה מתקפל של Manfrotto

20/1/2013 17:20 מאת עידו גנוט   |   בנושאים: חדשות מוצרים נלווים   |   הדפס כתבה

במסגרת תערוכת CES 2013 שהסתיימה בשבוע שעבר הכריזה חברת Manfrotto על מוצר חדש ומעניין – ראש חצובה תלת כיווני בעל יכולת קיפול מתקדמת אשר הופכת אותו לקומפקטי ונוח בהרבה לנשיאה.

לפני כשבוע הכריזה חברת מנפרוטו על ראש חצובה בעל שלוש ידיות כיוונון (three-way head) הכולל מערכת חדשה המאפשרת לקפל את הידיות באופן כזה אשר מאפשר נשיאה נוחה בהרבה (הידיות הן לרוב החלק הבולט בראשי חצובה ועשויות להפריע לנשיאה נוחה בעיקר לשטח. בנוסף הראש החדש גם קל יותר באופן יחסי (משקלו הכולל עומד על 570 גרם) ויחס עם זאת שומר על יכולת הנשיאה שלו (עד כ-4 ק"ג). תכונות נוספות של הראש: תמיכה בפלטה נשלפת, פלס רב כיווני ועוד.

ראש חצובה עם ידיות מתקפלות – מנפרוטו

הראש משווק בין השאר גם כקיט עם סדרת חצובות ה-Carbon החדשה, הזולה והקלה של מנפרוטו (עליה דיווחנו כאן לא מזמן) ונועד לאפשר לצלמים לשאת עימם לשטח ראש מתכונוון בעל אפשרויות שליטה רבות וזאת מבלי שזה יתפוס נפח גדול כפי שקורה בדרך כלל עם ראשים מקבילים אחרים.

פשוט להזיז ולקפל

הראש החדש הוא פטנט ייחודי של חברת מנפרוטו אשר הכריזה בתקופה האחרונה על מספר מוצרים חדשניים נוספים דוגמת מכתוף ה-SYMPLA המתקדם כמו גם על מערכת ביגוד מיוחד לצלמים וצלמות.

פלטה נשלפת – מנפרוטו

מחירו של הראש יעמוד בחו"ל על  כ-90 דולר (בנפרד) או החל מ-190 דולר בשילוב חצובת אלומניום של חברת מנפרוטו. אנו מבררים כעת עם חברת ABS יבואנית מנפרוטו לגבי המחיר בארץ ונעדכן ברגע שנקבל מידע.

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לניוזלטר השבועי של MegaPixel ולעמוד הפייסבוק שלנו.

הוספת תגובה

You must be logged in to post a comment.

תגובות

עדיין אין תגובות לכתבה.

Clicky