הרשמה לניוזלטר

ברוכים הבאים לערוץ צילום מקומי המביא מפגשים עם צלמים ויוצרים מתחום הצילום מישראל.

יורם רשף: שירת הברבור

7/3/2014 , עידו גנוט

יורם רשף: שירת הברבור
חלודה נתפשת אולי בעיננו כתופעה חד מימדית אחידה ומשעממת (יש יגידו לא אסתטית בעליל), אך בתערוכה החדשה של הצלם יורם רשף והפסל רפי פלד תוכלו למצוא צד אחר של החלודה. חלודה עם אופי, עם צבעים משתנים המתאימים את עצמם לחומר ולמיקום, המשמשים את שני היוצרים כסוג כמשל לדמותה וערכיה של ...להמשך קריאה »

יוסי אשבול: טבע חי

8/2/2014 , עידו גנוט

יוסי אשבול: טבע חי
הוא אחד מצלמי הטבע הבכירים והוותיקים בארץ. למעלה מ-40 שנה עוקב יוסי אשבול אחרי עולם הטבע הארצישראלי, מתעד אותו בקפידה, בסבלנות ובמקצועיות שמתגמדת רק לנוכח ההקפדה העיקשת שלו על שימור הטבע ובעלי החיים אותם הוא מצלם והימנעות מכל הפרעה לאורחות חייהם. הוא שוהה לעיתים ימים בטבע, חבוי הרחק מן העין עמוק ...להמשך קריאה »

אלכסנדרה זאבי: צילומטאל

29/10/2013 , עידו גנוט

אלכסנדרה זאבי: צילומטאל
לעיתים נדירות במיוחד אנו נתקלים בסיפור אנושי כה מיוחד כמו סיפורה של אלכסנדרה זאבי אשר נדדה בילדותה בין 3 יבשות עד שהתגלגלה לבסוף לישראל ובגיל 36 ועם שלושה ילדים החלה לצלם הופעות רוק כבד ולהתחיל קריירה שנייה כצלמת מקצועית. אל אלכסנדרה זאבי הגענו בעקבות שיחה מקרית עם בן זוגה והתוודענו לסיפור ...להמשך קריאה »

גבי בן אברהם – קלאסיקה ברחוב

29/8/2013 , עידו גנוט

גבי בן אברהם – קלאסיקה ברחוב
הוא חש בבית כשהוא ברחוב, הוא שואף תמיד למצוא את הזווית השונה, זו שתוציא את הדברים מהקשרם ותגרום לנו להתבונן, לחשוב, להרגיש ולעיתים גם לצחוק – מדור צילום מקומי גאה לארח את הצלם גבי בן אברהם. הדרך המועדפת עלינו תמיד לבחירת צלמים למדור צילום מקומי היא על בסיס המלצות של צלמים ...להמשך קריאה »

דינה בווה – לא מהעולם הזה

19/8/2013 , עידו גנוט

דינה בווה – לא מהעולם הזה
היא אחת האומניות הצעירות הבולטות בישראל בשנים האחרונות. עבודותיה משלבות צילום ואומנות דיגיטלית והיא שואפת להביא את הז'אנר לקדמת במת הצילום העולמית. היא הציגה בשורה ארוכה של תערוכות בארץ ובחו"ל והשתתפה וגם זכתה במאות תחרויות צילום בשנים האחרונות – והיום האתר MegaPixel גאה לפרסם ראיון מקיף עימה במסגרת מדור צילום ...להמשך קריאה »

אייל תנחום: הבריחה מן הבנאליות

3/8/2013 , עידו גנוט

אייל תנחום: הבריחה מן הבנאליות
אל עבודותיו של הצלם אייל תנחום הגענו במקרה מתוך עמוד הפייסבוק הפעיל במיוחד שלו. התמונות המתפרסמות בו בכל יום סיפקו לנו הצצה נדירה ובלתי אמצעית כמעט אל פינות נוף אנושיות בחברה הישראלית אליהן לא תמיד מזדמן לנו להגיע. למרות שהחל להתפתח כצלם בגיל מבוגר יחסית, אייל תנחום מביא עימו גישה רעננה ...להמשך קריאה »

איליה שלמייב – הטבע במלוא הדרו

8/7/2013 , עידו גנוט

איליה שלמייב – הטבע במלוא הדרו
צלם הטבע איליה שלמייב זכה בשנים האחרונות באין ספור פרסים ותמונותיו עיטרו כמה מן העיתונים והמגזינים המובילים בעולם ובכל זאת בכל רגע פנוי תוכלו למצוא אותו בטבע מחפש את התמונה הבאה. איליה שלמייב עוסק בצילום טבע ונוף מזה לא מעט שנים וזכה בשורת פרסים, תארים וגם הספיק להציג את תמונותיו בתערוכות ...להמשך קריאה »

דן לב: צבע האוכל

18/5/2013 , עידו גנוט

דן לב: צבע האוכל
הוא אחד מצלמי המזון והפרסום העסוקים בארץ. מזה לא מעט שנים הוא עובד עם טובי השפים בישראל ומצלם עבור שורה של מגזינים וחברות מובילות והוא צפוי להשיק בקרוב תערוכת צילומי מזון חדשה. MegaPixel גאים לארח במדור צילום מקומי את הצלם דן לב. הצלם דן לב הוא דמות וותיקה בנוף צילום המזון ...להמשך קריאה »

נטלי הולדינג: בא לה בטבעיות

25/3/2013 , עידו גנוט

נטלי הולדינג: בא לה בטבעיות
הראש חולם מחוץ לחלון ביפו והגוף מצלם ביערות הגשומים של בריטניה. ראיון מיוחד עם הצלמת הישראלית-בריטית נטלי הולדינג על החיים, הצילומים, החלומות ומה שביניהם. את הצלמת נטלי הולדינג זוכרים אולי חלק מגולשי האתר מהטור אישי שלה (זהירות ילדים!), אשר התפרסם כאן באתר לפני כשנתיים. מאז המשיכה הולדינג להתפתח ולהתקדם מקצועית באנגליה ...להמשך קריאה »

ניר בן יוסף: צילום ב-G גבוה

6/12/2012 , עידו גנוט

ניר בן יוסף: צילום ב-G גבוה
אם יצא לכם להתבונן במטוסים החולפים בשאגה בזמן מפגן יום העצמאות, הזדמן לכם לבקר במקרה בטקס סיום קורס טייס או שאתם סתם חובבים של טיסות אוירובטיות, דעו לכם כי שם למעלה בקוקפיט עשוי לשבת לא רק הטייס, אלא גם צלם כשרוני אחד עם לא מעט מזל אשר בחר להידחס פעם ...להמשך קריאה »

Clicky