הרשמה לניוזלטר

אודות

אודות

האתר MegaPixel הוא מקור עצמאי ובלתי תלוי למידע עדכני בנושאי צילום וציוד, עריכה ועיבוד תמונה.

האתר כולל מגוון סוגי תכנים בנושאי צילום בניהם חדשות, ביקורות, מדריכים, מבזקים, בלוג, תמונת יום, מילון מונחים ופורומים. כמו כן כולל האתר מגוון רחב של מערכות מתקדמות כגון בסיס נתוני מצלמות, עדשות ופלאשים, חיפוש מתקדם והשוואה, ציר זמן ולוח קנייה ומכירה.

MegaPixel נבנה במטרה לשרת את קהילת חובבי הצילום והצלמים המקצועיים בארץ ובד בבד לסייע לאלו העושים את צעדיהם הראשונים בעולם הצילום להתוודע לתחום.

מייסדים

אופיר אילוז – אופיר הינו צלם עצמאי וותיק בתחום העיתונות ויחסי הציבור ותמונותיו התפרסמו בעיתונים ומגזינים בארץ ובעולם. אופיר הוא בעל ידע וניסיון נרחב בתחום הצילום וציוד הצילום בעבודתו רבת השנים באחת מרשתות הצילום הגדולות בישראל.

עידו גנוט – עידו כתב וערך שורה של אתרים ומגזינים מקוונים החל מסוף שנות ה-90 בנושאי מדע וטכנולוגיה. הפרויקטים הבינלאומיים אותם הקים בשנים האחרונות זכו לתהודה נרחבת ונקראו על ידי מאות אלפי קוראים בכל חודש. עידו הוא חובב טכנולוגיה ומדע ועסק בתחומים אלו שנים רבות, הן כעיתונאי והן כאיש אקדמיה. במסגרת זאת זכה בשנת 2006 בפרס בר הילל לפילוסופיה של המדע. החל משנת 2007 מכהן עידו כחבר כבוד בהנהלת ארגון ה-Lifeboat יחד עם שורה ארוכה של הוגים ואנשי אקדמיה.

Clicky